19.04.plkst.18:00 Apvienotā Apes novada domes, Smiltenes novada domes un Raunas novada domes sēde

21.04.plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

29.04.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Jaunā uzņēmēju paaudze

Print Friendly, PDF & Email

nord plusDāvja Ozoliņa Apes vidusskola pieņēmusi jaunu izaicinājumu un kā vadošais partneris uzsāk realizēt NORDPLUS programmas projekta „Uzņēmēju paaudze” aktivitātes.

„Projektā kopīgi darbosimies trīs skolas no trīs valstīm – Latvijas, Igaunijas un Somijas. Esam ieplānojuši trīs skolēnu mobilitāšu raundus, tādējādi katra partnervalsts uzņems partnerus pie sevis. Pirmā mobilitāte zem nosaukuma „Es un uzņēmējs – tiešām?” notiks jau 2015.gada martā Igaunijā un jau šobrīd esam uzsākuši gatavošanos tai. Esam noorganizējuši arī jau divas tikšanās virtuālajā vidē un vienojušies par dažādiem ar projektu saistītiem jautājumiem,” tā Dina Meistere, skolas direktore.

Informējam, ka projekta mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības apgūšanu, nodrošinot gan teorētiskās zināšanas, gan praktiskās iemaņas skolēniem no Apes, Kajaani un Tartu teritorijām. Ar šo projektu skolas vēlas pierādīt nepieciešamību uzsākt uzņēmējdarbības pamatu apgūšanu jau pamatskolas līmenī. Visas mobilitātes būs saistītas ar biznesa koncepcijas radīšanu caur dažādiem grupu darbiem, lai uzlabotu biznesa vadības prasmes un zināšanas.

Dalīties:
5. novembris, 2014, Madara Tjuksa
lveerudeen