Saistītie raksti

Jauniešu biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai Apes novadā.

Print Friendly, PDF & Email

 

Apes novada dome noslēgusi līgumu 182/14 2014. gada 22.septembrī  ar SIA “GARAGE PLUSS” valdes locekli Mairi Nīmantu pamatojoties uz konkursā iegūto rezultātu par finansiālu atbalstu komercdarbības uzsākšanai. Uzņēmums nodarbojas ar auto detaļu hromēšanas pakalpojumu sniegšanu.

Apes novada dome noslēgusi līgumu 253/14  2014. gada 19. decembrī ar IK “AnnRe” īpašnieci Aneti Reķi pamatojoties uz konkursā iegūto rezultātu par finansiālu atbalstu komercdarbības uzsākšanai. Saskaņā ar pieteikumu konkursam komersante nodarbosies ar mēbeļu un interjera priekšmetu ražošanu un  restaurāciju .
Dalīties:
21. janvāris, 2015, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs