Saistītie raksti

Apes novada dome aicina izteikt priekšlikumus, ieteikumus atkritumu apsaimniekošanas jomas uzlabošanā, izglītošanā un informēšanā mūsu novadā

Print Friendly, PDF & Email

 

ZAAO_ar_deviziApes novada dome ir viena no 28 Ziemeļvidzemes reģiona pašvaldībām, kura ir īpašnieks SIA «ZAAO». Uzņēmums sniedz kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus, kas ietver atkritumu savākšanu, šķirošanu, transportēšanu, apstrādi un noglabāšanu videi draudzīgā veidā.

Apes novada dome vēršas pie iedzīvotājiem, lai noskaidrotu, kādi pasākumi būtu jāveic atkritumu apsaimniekošanas jomas uzlabošanā, izglītošanā un informēšanā tieši mūsu novadā.

Kādas ir Jūsu, iedzīvotājam, pakalpojuma saņēmējam, radušās problēmas, neskaidrības, kas būtu jāskata atsevišķi, kā, piemēram, ar skaidrojošiem materiāliem, ar ZAAO speciālistu konsultācijām, semināriem.

Aicinām izteikt savus priekšlikumus, ieteikumus, sūtot Ilzei Ērmanei, Apes novada domes sabiedrisko attiecību speciālistei, uz e-pasta adresi: ilze.ermane@ape.lv līdz 26.02.2015., lai mēs kopā varētu veidot savu apkārtni tīru un videi draudzīgu!

 

Dalīties:
5. februāris, 2015, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs