19.04.plkst.18:00 Apvienotā Apes novada domes, Smiltenes novada domes un Raunas novada domes sēde

21.04.plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

29.04.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

NORDPLUS projekta ietvaros, D. Ozoliņa Apes vidusskolas skolēni kopā ar skolotājiem, dodas uz Tartu – Igaunijā

Print Friendly, PDF & Email

nord

23.martā uzsākas  NORDPLUS programmas projekta „Uzņēmēju paaudze” aktivitātes un tā ietvaros 15 skolēni no Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas kopā ar skolotājiem  dodas savā pirmajā projekta mobilitātē uz Tartu, Igaunijā. Skolotāja Laura Pope stāsta: „Šajā reizē mūs uzņem  partneri no Tartu Raatuse Kool, kuri mobilitātes nedēļas ietvaros sarūpējuši dažādas aktivitātes saistībā ar šīs mobilitātes tēmu „Es un uzņēmējs – tiešām?”. Tā kā šī būs partneru pirmā tikšanās reize, tad iepazīstināsim partnerus ne tikai ar savu skolu un pilsētu, bet arī valsti kopumā, kā arī rādīsim jau paveikto uzņēmējdarbības jomā, prezentējot  mūsu skolas skolēnu firmas. Nākamajā  mobilitātē dosimies jau aprīļa beigās uz Kajaani, Somijā.”

IMG_5774

Atgādinām, ka projekta mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības apgūšanu, nodrošinot gan teorētiskās zināšanas, gan praktiskās iemaņas skolēniem no Apes, Kajaani un Tartu teritorijām. Ar šo projektu skolas vēlas pierādīt nepieciešamību uzsākt uzņēmējdarbības pamatu apgūšanu jau pamatskolas līmenī. Visas mobilitātes būs saistītas ar biznesa koncepcijas radīšanu caur dažādiem grupu darbiem, lai uzlabotu biznesa vadības prasmes un zināšanas.

Daiga Bojāre,
projektu vadītāja
Dalīties:
23. marts, 2015, Madara Tjuksa
lveerudeen