19.04.plkst.18:00 Apvienotā Apes novada domes, Smiltenes novada domes un Raunas novada domes sēde

21.04.plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

29.04.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Trapenes pamatskolas skolotājas piedalās Projekta Erasmus + pirmā gada noslēguma sanāksmē Rumānijā

Print Friendly, PDF & Email

logo.erasmusjpg

Mācību gada noslēgumā Trapenes pamatskolas skolotājas – Liene Tomiņa-Bambule, Rasma Priževaite un Lūcija Kapača – piedalījās projekta Erasmus  + sanāksmē Rosiori de Vede pilsētā Rumānijā.

DSC_0847

 

Sanāksmes ietvaros dalībnieki apmeklēja Zaharia Stancu skolu, bērnudārzu un vietējo profesionāli tehnisko skolu, kur iepazināmies ar izglītības sistēmu. Jāpiebilst, ka skolotāji un skolēni partnerskolā sagaidīja mūs tautastērpos.

Sekoja prezentācija par projektā paveikto līdz šim, izvērtējums – tā ieguvumi, problēmas. Dzirdējām atzinīgus vārdus par skolēnu un skolotāju uzņemšanu mūsu skolā par tematu „Share Play” („Dalies ar spēlēm”) tika uzsvērta aktivitāšu un spēļu daudzveidība, radošums, vēlme tās pārņemt un apgūt savās skolās. Tāpat tika izplānoti turpmākie uzdevumi, kas jāsāk jaunajā mācību gadā.

Projekta mērķis ir iepazīt arī dalībvalstu kultūras tradīcijas, ievērojamākās vietas.

Šai sakarā uzņemošās skolas skolēni pārsteidza mūs ar koncertu – viņu dziesmām, dejām, īpašu šovu. Iepazināmies ar vietējiem māksliniekiem- keramiķiem, apmeklējām saldumu fabriku, Karpatos pabijām vairākās pilīs, Bukarestē apmeklējām dažādas ievērojamākās kultūras celtnes.

DSC_0747
DSC_0771

Šī sanāksme bija organizēta skolotājiem, lai sagatavotos nākamajam projekta darbības posmam. Mūsu skolas skolotājas atzina, ka šāds projekts ir laba iespēja paplašināt savu redzesloku, gūt jaunu pieredzi, kā arī motivācija apgūt ko jaunu, īpaši svešvalodu.

 

Lūcija Kapača
Projekta koordinatore 

 

 

Dalīties:
10. jūnijs, 2015, Madara Tjuksa
lveerudeen