Saistītie raksti

ZAAO veiks atkritumu reģenerācijas procesa iekārtu modernizāciju

Print Friendly, PDF & Email

 

Norway+Grants+-+JPGSIA ZAAO uzsāk Norvēģu finanšu instrumenta finansētā projekta „CSA poligona „Daibe” atkritumu reģenerācijas procesu iekārtu modernizācija” realizēšanu. Īstenojot projektu, tiks panākts primāro energoresursu ietaupījums, otrreizējo izejvielu atguves apjoma pieaugums un radītas jaunas darbavietas.

Projekta ietvaros poligonā „Daibe” paredzēts uzstādīt jaunu šķiroto atkritumu ķīpu presi un atkritumu iepakojuma maisu uzplēsēju, kā arī izveidot četras jaunas manuālās šķirošanas darba stacijas.

Projekta kopējās plānotās izmaksas ir EUR 483128. Līdzfinansējums no Norvēģijas finanšu instrumenta līdzekļiem ir EUR 161586.

Projekta Nr.NOFI/LV06/AK/02/9

Atgādinām, ka CSA poligons „Daibe” ir vienīgā legālā atkritumu noglabāšanas vieta Ziemeļvidzemes reģionā. Iežogotā teritorijā notiek atkritumu apstrāde un kontrolēta noglabāšana, atbilstoši Eiropas Savienības un Latvijas Republikas likumdošanas prasībām. Poligons darbu sāka 2004.gada nogalē, tā īpašnieks ir pašvaldību uzņēmums SIA ZAAO.

projektaplakats-4
Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste
Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201
Mob.tālr.:26610013
E-pasts: zane.leimane@zaao.lv
Twitter.com/zaao_lv

Draugiem.lv/zaao
Facebook.com/ZAAOwaste
http://www.zaao.lv

 

Dalīties:
25. jūnijs, 2015, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs