Saistītie raksti

Konkursā “ZAAO mēneša jautājums” piedalās vairāk kā pustūkstotis dalībnieku

Print Friendly, PDF & Email

 

ZAAO_ar_deviziKonkursā „ZAAO mēneša jautājums” oktobra  mēnesī piedalījās 551 dalībnieks no 43  SIA “ZAAO” (ZAAO) darbības reģiona skolām. Pareizās atbildes kopumā iesniedza 396 skolēni, visvairāk atbildes saņemtas no Valkas pamatskolas audzēkņiem. Skolēniem būs iespēja parādīt savas esošās zināšanas un gūt jaunas zināšanas par apkārtējās vides saudzēšanu, un aktuālākajiem atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem līdz pat aprīlim.

ZAAO vides izglītības projektu vadītāja Arita Smalkā-Boriseviča: “Konkursa “ZAAO mēneša jautājums” mērķis ir pievērst skolēnu uzmanību vides jautājumiem, likt aizdomāties par savu ikdienas rīcību, domājot par atkritumu apsaimniekošanu un citiem vides aspektiem. Prieks par skolēnu aktivitāti un pieaugošo interesi, ceram, ka arī turpmākos mēnešos dalībnieku skaits palielināsies”.

Paldies pedagogiem un skolēniem par atsaucību, vēlam veiksmi novembra mēnesī! Ar konkursa jautājumiem var iepazīties ZAAO mājas lapā, http://www.zaao.lv sadaļā „Sabiedrības izglītošana/ “Mēneša jautājums”.

Novembra uzvarētājiem balvas no konkursa “ZAAO mēneša jautājums” atbalstītāja –“Daba runā”.  Veikals “Daba runā” ir vieta, kur iegādāties dabīgus un veselīgus produktus sev, ģimenei un draugiem.

Atgādinām, ka Mēneša jautājums tiks publicēts katra mēneša 1. datumā (darba dienā) ZAAO mājas lapā sadaļā “Sabiedrības izglītošana”. Skolēni atbildes var iesniegt līdz mēneša 28.datumam. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti līdz nākamā mēneša 5.datumam ZAAO mājas lapā. Mācību gada beigās, projekta “Cilvēks vidē” noslēguma pasākumā, ZAAO apbalvos arī skolu, no kuras konkursā būs piedalījušies visvairāk audzēkņu.

ZAAO piedāvātā vides izglītība kopumā ir vērsta uz bērnu un jauniešu līdzdalību vides kvalitātes uzlabošanā. Izmantojot saistošas izglītošanas formas, tiek piesaistīta bērnu, jauniešu un viņu vecāku uzmanība vides jautājumiem, veidota izpratne par videi draudzīgu rīcību un atkritumu apsaimniekošanu, kā arī saudzēti dabas resursi, nododot lietoto iepakojumu otrreizējai pārstrādei.

zaao_vides_izglitiba

 

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Kazakēviča
SIA ZAAO attīstības daļas speciāliste
Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201
Mob.tālr.:28374215
E-pasts: kristine.kazakevica@zaao.lv
Twitter.com/zaao_lv

Draugiem.lv/zaao
http://www.zaao.lv

 

Dalīties:
4. novembris, 2015, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs