Saistītie raksti

Noskaidroti konkursa “ZAAO pastkarte” laureāti

Print Friendly, PDF & Email

 

 

ZAAO_ar_deviziNoslēgusies SIA ZAAO (ZAAO) projekta „Cilvēks vidē” ietvaros organizētā konkursa „ZAAO pastkarte” darbu izvērtēšana. Konkursam tika iesūtīti 615 zīmējumi no 75 ZAAO darbības reģiona izglītības iestādēm.

Kā jau katru gadu, ZAAO no iesniegtajiem darbiem izraudzījās zīmējumu, no kura tapa uzņēmuma apsveikums Ziemassvētkos. Izvēlētā darba autors ir Smiltenes novada Grundzāles pamatskolas skolēns Aleksis Ziemiņš. ”Esmu ļoti pārsteigts, priecīgs un lepns, ka izvēlēts mans zīmējums. Zīmējot domāju par sniegavīra ziemas priekiem”, atzīst Aleksis.

Darbu autori zīmējumos iekļāva vides tēmu dažādos gadalaikos, ainavās, dabas aizsardzībā un Ziemassvētku noskaņās.

Darbus konkursam iesniedza skolas un pirmskolas izglītības iestādes no Apes, Amatas, Alojas, Burtnieku, Cēsu, Limbažu, Līgatnes, Mazsalacas, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas, Rūjienas, Smiltenes, Valkas, Vecpiebalgas, Viļakas, Saulkrastu, Kocēnu novada un Valmieras pilsētas. Paldies pedagogiem par bērnu motivēšanu dalībai konkursā.

Konkursa „ZAAO pastkarte” laureāti pirmskolas izglītības iestāžu grupā:

Marta Liepa no Naukšēnu novada vidusskolas pirmsskolas grupas “Mārītes”;
Beāte Unda Priede no Valmieras pilsētas 6. pirmsskolas izglītības iestādes “Kārliena”;
Ernests Kārlis Nonbergs no Valkas novada Ērģemes pamatskolas pirmsskolas grupas.

Konkursa „ZAAO pastkarte” laureāti skolu grupā:

Ralfs Laurinovičs no Amatas novada Sermūkšu pamatskolas;
Herta Balode no Limbažu novada Umurgas pamatskolas;
Valters Vasiļjevs no Līgatnes novada vidusskolas.

ZAAO pateicas ikvienam skolēnam un pirmsskolas izglītības iestādes audzēknim par dalību konkursā “ZAAO pastkarte”. Priecājamies par aktivitāti, piedalīšanos un radošām idejām darbu veidošanai. Atgādinām, ka ZAAO ikgadējā projekta „Cilvēks vidē” noslēguma pasākumā mācību gada beigās labāko darbu autoriem tiks pasniegtas pārsteiguma balvas.

Apsveikums_no_ZAAO-svetkos Beate_Unda_Priede_Valmieras_w
Ernests_Karlis_Nonbergs_Valkas_nov_Ergemes_psk_PI_grupa_w Herta_Balode_Limbazu_nov_Umurgas_psk-w
Marta_Liepa_Nauksenu_nov_vsk_PI_grupa-w Ralfs_Laurinovics_Amatas_nov_Sermuksu_psk-w
Valters_Vasiljevs_Ligatnes_nov_vsk-wjpg
Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste
Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201
Mob.tālr.:26610013
E-pasts: zane.leimane@zaao.lv
Twitter.com/zaao_lv
Draugiem.lv/zaao
http://www.zaao.lv

 

 

Dalīties:
21. decembris, 2015, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs