Saistītie raksti

SIA ZAAO sadarbības partneri un darbinieki saņem Goda zīmes

Print Friendly, PDF & Email

 

 

ZAAO_ar_deviziSIA ZAAO šogad turpina 2014.gadā aizsākto tradīciju un piešķir Goda zīmes pateicībā par sevišķiem nopelniem – izcilu darbu un nozīmīgu ieguldījumu uzņēmuma mērķu veiksmīgā īstenošanā.

Apbalvojums pasniegts Limbažu novada pašvaldībai par aktīvu iesaistīšanos atkritumu apsaimniekošanas jautājumu vadīšanā un labāko risinājumu izvēlē Limbažu novadam. Pašvaldība bija pirmā, kur ieviesta inovatīva sistēma, kas ļauj tās speciālistiem operatīvi, tiešsaistes režīmā, iegūt informāciju par teritorijā esošo mājsaimniecību iesaistīšanos atkritumu apsaimniekošanas sistēmā. Limbažu novada izglītības iestādes aktīvi iesaistās vides izglītības projektā “Cilvēks vidē”, piedaloties radošajos konkursos un otrreizējai pārstrādei derīgo materiālu vākšanas akcijā “Dabai labu darīt”. Pašvaldība vienmēr ir atvērta sadarbības projektu īstenošanai.

Apbalvojumu saņem arī AS “Zaļais punkts” direktors Kaspars Zakulis, kurš palīdz attīstīt iepakojuma apsaimniekošanas sistēmu Ziemeļvidzemē, konsultē efektīvā videi kaitīgo preču atkritumu apsaimniekošanas jautājumu risināšanā un ir vairāku ZAAO izglītības programmu atbalstītājs.

Novērtējot darbinieku profesionalitāti, pašizaugsmi un nesavtīgo darbu uzņēmuma un tā klientu labā, godināti arī vairāki ZAAO darbinieki – Attīstības daļas projektu vadītājs Mārtiņš Niklass, Ražošanas daļas atkritumvedēja vadītājs Intars Lapiņš un Ražošanas daļas atkritumu savācējs Igors Vīksna.

ZAAO ir pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums, kurš sniedz kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus, kas ietver atkritumu savākšanu, šķirošanu, transportēšanu, apstrādi un noglabāšanu videi draudzīgā veidā, kā arī veic sabiedrības informēšanu un izglītošanu.

Foto: Raivo Sarelainers

zaao-goda-zime-kaspars-zakulis
Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste
Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201
Mob.tālr.:26610013
E-pasts: zane.leimane@zaao.lv
Twitter.com/zaao_lv

Draugiem.lv/zaao
http://www.zaao.lv
Dalīties:
22. decembris, 2015, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs