Saistītie raksti

Noskaidroti konkursa “ZAAO mēneša jautājums” decembra uzvarētāji

Print Friendly, PDF & Email

 

 

ZAAO_ar_deviziKonkursā „ZAAO mēneša jautājums” decembra  mēnesī piedalījās 475 dalībnieki no 29 ZAAO darbības reģiona skolām, pareizās atbildes iesniedza 282 skolēni. Decembra mēnesī aktīvāka skola – Valmieras Valsts ģimnāzijas.

Konkursa “ZAAO mēneša jautājums” decembra uzvarētāji ir Sandra Oto no Apes novada Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas 11.klases; Raivo Zariņš no Smiltenes novada Smiltenes Trīs pakalnu sākumskolas 5c. klases; Signija Voiciša no Balvu novada Stacijas pamatskolas 5.klases. Uzvarētāji saņems balvas no veikala “Daba runā” un  SIA “ZAAO”. “Daba runā” ir vieta, kur iegādāties dabīgus un veselīgus produktus sev, ģimenei un draugiem.

Decembra mēneša pareizās atbildes: ZAAO un Valmieras pilsētas pašvaldība “Eiropas atkritumu samazināšanas nedēļa 2015” ietvaros organizēja akciju “Otrreiz spēli spēlēt prieks”; Infiltrāts ir visi nokrišņi, kas izsūcas cauri noglabāto atkritumu slānim; Valmierā ir 9 pazemes konteineru laukumi.

Paldies pedagogiem un skolēniem par atsaucību, vēlam veiksmi arī janvāra mēnesī! Ar konkursa jautājumiem varat iepazīties ZAAO mājas lapā http://www.zaao.lv sadaļā „Sabiedrības izglītošana”/ “Mēneša jautājums”.

Aicinām skolas aktīvi piedalīties konkursā, jo mācību gada beigās, projekta “Cilvēks vidē” noslēguma pasākumā, ZAAO apbalvos skolu, no kuras konkursā būs piedalījušies visvairāk audzēkņu.

Atgādinām, ka Mēneša jautājums tiek publicēts katra mēneša 1. darba dienā ZAAO mājas lapā sadaļā “Sabiedrības izglītošana”. Skolēni atbildes var iesniegt līdz mēneša 28.datumam. Konkursa uzvarētāji tiek paziņoti līdz nākamā mēneša 5.datumam ZAAO mājas lapā.

Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste
Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201
Mob.tālr.:26610013
E-pasts: zane.leimane@zaao.lv
Twitter.com/zaao_lv

Draugiem.lv/zaao
Facebook.com/ZAAOwaste
http://www.zaao.lv
Dalīties:
6. janvāris, 2016, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs