Saistītie raksti

21 pašvaldība apvienojas iniciatīvā „Cilvēkam un videi”

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Atsaucoties atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma „ZAAO” aicinājumam, šodien 21 Vidzemes pašvaldība ar parakstu apliecināja savu apvienošanos kopīgam darbam Latvijas simtgadei veltītajā iniciatīvā „Cilvēkam un videi”. Iniciatīva paredz apvienot vidzemnieku gudrību, idejas, resursus un darbaspēku, lai līdz 2018. gada 18. novembrim kopīgiem spēkiem Vidzemē paveiktu 100 labus darbus vides sakārtošanas un pilnveidošanas jomā.

„Iniciatīvas „Cilvēkam un videi” ietvaros aicinām paveikt nozīmīgus un lielus darbus – darbus, kas pilnveido un izdaiļo apkārtējo vidi, kā arī izglīto sabiedrību vides jautājumos. Apvienosim savas idejas, resursus un prasmīgās darba rokas, lai kopīgi dāvātu Latvijai tās 100. jubilejā skaistu Vidzemi,” aicina “ZAAO” valdes priekšsēdētājs Aivars Sirmais.

Iesaistīties 100 labo vides darbu veikšanā aicina arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, Latvijas valsts simtgades biroja vadītāja Linda Pavļuta un Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis Andris Jaunsleinis.

Apņemšanos strādāt pie kopīgās dāvanas Latvijai šodien apliecināja Alojas, Amatas, Apes, Jaunpiebalgas, Balvu, Beverīnas, Burtnieku, Cēsu, Kocēnu, Krimuldas, Mazsalacas, Naukšēnu, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas, Rugāju, Salacgrīvas, Smiltenes, Valkas, Viļakas novadu un Valmieras pilsētas pašvaldība. Plānots, ka tuvākajā laikā iniciatīvai pievienosies arī Baltinavas, Līgatnes, Limbažu, Rūjienas, Saulkrastu, Strenču un Vecpiebalgas novadi.

Pievienoties iniciatīvai „Cilvēkam un videi”, piesakot savu darbu, ir aicināts ikviens iedzīvotājs vai iedzīvotāju grupa, nevalstiska organizācija, uzņēmums, pašvaldība, valsts vai pašvaldības iestāde. Plašāka informācija, kā arī iespēja pieteikt savu darbu – dāvanu Latvijai 100. dzimšanas dienā, var interneta vietnē http://www.zaao.lv/100darbiLV

“ZAAO” ir pašvaldību dibināts uzņēmums, kas nodrošina kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus 28 novados. 2015. gadā uzņēmums saņēma Valsts vides dienesta apbalvojuma “Zaļās izcilības balva” augstāko vērtējumu.

Informācijai:
Līga Ivanova
Projekta „100 darbi Latvijai” koordinatore
liga@ekomedia.lv
tālr.26464686
Dalīties:
18. marts, 2016, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs