Saistītie raksti

Atkritumu apsaimniekošanas centra “Daibe” modernizācijā ieguldīts pusmiljons eiro

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “ZAAO” reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā “Daibe” īstenojis infrastruktūras modernizācijas projektu, kura kopējās izmaksas ir vairāk nekā 483 000 eiro.

Projekta īstenošanas rezultātā ir uzstādītas iekārtas, kas palīdz samazināt ietekmi uz vidi un palielina atkritumu reģenerācijas procesa efektivitāti ražošanas procesos, piemēram, palielinājies atgūto otrreizējo izejvielu sortiments un samazināts energoresursu patēriņš atkritumu apstrādes procesā līdz pat 90%.

Projekta ietvaros uzstādīta jauna šķiroto atritumu ķīpu prese, atkritumu iepakojuma maisu atvērtējs un izveidotas 4 jaunas manuālās šķirošanas darba stacijas.

Projekts „CSA „Daibe” atkritumu reģenerācijas procesu iekārtu modernizācija” Nr.NOFI/LV06/AK/02/9 īstenots, izmantojot EUR 153 495 piešķīrumu no Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā”, kuras mērķis ir atbalstīt inovatīvu vides tehnoloģiju, pakalpojumu un produktu attīstību un ieviešanu. Vairāk informācijas: http://www.eeagrants.org

darba-vietasjpg-wjpg iepakojuma-atverejs-wjpg
kipu-prese-w
logo
Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste
Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201
Mob.tālr.:26610013
E-pasts: zane.leimane@zaao.lv
Twitter.com/zaao_lv

Draugiem.lv/zaao
Facebook.com/ZAAOwaste
http://www.zaao.lv

 

Dalīties:
29. marts, 2016, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs