19.04.plkst.18:00 Apvienotā Apes novada domes, Smiltenes novada domes un Raunas novada domes sēde

21.04.plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

29.04.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Projekta Erasmus + dalībnieki Polijā

Print Friendly, PDF & Email

 

logo.erasmusjpgProjekta Erasmus +darba grupa – dalībnieki no Trapenes pamatskolas – temata “Share Play” ietvaros 27. – 30.jūnijā piedalījās noslēguma mobilitātē uz Poliju, kuras laikā iepazina Kašubu etnogrāfisko muzeju un piedalījās radošajās aktivitātes tajā, iepazina senās spēles un rotaļlietas; izpētīja senās tradīcijas, noteikumus un izmantotos rīkus un materiālus tipiskā poļu skolā, iepazina arī citas senās ēkas un darba rīkus Kašubu parkā, paplašinot savu redzesloku par mūsu projektā iesaistītās valsts kultūru, vēsturi, tradīcijām Polijas ziemeļu daļā.

Mobilitāte izpaudās arī ar citu daudzveidīgu objektu apskati – Hitlera bunkuri pavēra skatu uz līdz šim nezināmo vēsturē, greznās pilis  un baznīcas apliecināja pārliecību par to nozīmīgumu iepriekšējos gadsimtos un šodien.

Par neaizmirstamāko iespaidu no Polijā iepazītā dalībnieki nosauc Eiropā lielākās – Malborkas pils apmeklējumu, romantiskās Gdanskas vecpilsētas apskati gan staigājot pa klusajām gājēju ielām, gan vērojot to no augšas, izmantojot panorāmas ratu.

Projekts noslēdzies, bet paliek gandarījums par tā ieguvumiem – jaunas zināšanas daudzās jomās, emocijas, iegūtie kontakti un draugi, apjausma, kas mums pašiem un kas mūsu partneriem ir galvenās vērtības.

Lūcija Kapača
Projekta koordinatore 
Dalīties:
10. augusts, 2016, Madara Tjuksa
lveerudeen