Saistītie raksti

ZAAO darbiniekiem un sadarbības partneriem pasniedz Goda zīmi

Print Friendly, PDF & Email

 

 

ZAAO_ar_deviziSIA ZAAO (ZAAO) turpina tradīcijas un jau trešo gadu piešķir Goda zīmes darbiniekiem un sadarbības partneriem pateicībā par izcilu darbu un nozīmīgu ieguldījumu uzņēmuma mērķu veiksmīgā īstenošanā. Svinīgā pasākumā ZAAO sveica darbiniekus, kuriem šogad bija 10 gadu darba jubileja, kā arī izteica atzinību darbiniekiem, kuri uzņēmumā darbojās kopš dibināšanas.

Goda zīme pasniegta Smiltenes novada domes priekšsēdētājam Gintam Kukainim par personisko ieguldījumu ZAAO attīstībā, iniciatīvu un atbalstu nozīmīga projekta virzībā par valsts autoceļu ceļmalu atkritumu apsaimniekošanas sistēmas uzlabošanu.

Novērtējot darbinieku profesionalitāti, pašizaugsmi un nesavtīgo darbu uzņēmuma un tā klientu labā, Goda zīmes saņēma arī vairāki ZAAO darbinieki – IT daļas vadītājs Uldis Zariņš, Ražošanas daļas atkritumvedēja vadītājs Ainārs Dambītis un Ražošanas daļas atkritumvedēja vadītājs Andris Neilands.

ZAAO Pateicības rakstus 10 gadu darba svētkos saņēma astoņi darbinieki. Deviņiem darbiniekiem, kuri uzņēmumā strādā 18 gadus kopš tā dibināšanas, izteica atzinību.

ZAAO ir pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums, kurš sniedz kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus, kas ietver atkritumu savākšanu, šķirošanu, transportēšanu, apstrādi un noglabāšanu videi draudzīgā veidā, kā arī veic sabiedrības informēšanu un izglītošanu vides jautājumos.

zaao_apbalvosana_2016
Informāciju sagatavoja:
Zane Legzdiņa
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 

Dalīties:
2. janvāris, 2017, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs