19.04.plkst.18:00 Apvienotā Apes novada domes, Smiltenes novada domes un Raunas novada domes sēde

21.04.plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

29.04.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Apes novada uzņēmēji tiekas informatīvā sanāksmē Apē

Print Friendly, PDF & Email

logo

 

Ceturtdien, 23.martā Apes tautas namā tikās Apes novada uzņēmēji un mājražotāji, lai runātu par uzņēmējdarbības aktualitātēm un projekta “COOP Local” plānotajām aktivitātēm, kuras tiks realizētas kopā ar projekta partneriem no Setomaa reģiona, Räpinas, Vastselinas un Smiltenes novada.

Liene Ābolkalne, Teritorijas attīstības nodaļas vadītāja vietniece, iezīmēja plānotās aktivitātes un pasākumus projektā “COOP Local”, kuros būs iespēja piedalīties gan tiem, kuri jau darbojas kā uzņēmēji, mājražotāji un amatnieki, gan tiem, kuri plāno uzsākt darbību šajās jomās. Projekta aktivitātes tiks vērstas uz četrām uzņēmējdarbības nozarēm: ogu un augļu audzētāji un ražotāji; gaļas un piena produktu ražotāji; dārzeņu, garšaugu un augu audzētāji un ražotāji; amatnieki.

IMG_0057Divu gadu posmā uzņēmējiem būs iespēja piedalīties gan pārrobežu gadatirgos, gan attiecīgo nozaru apmācībās, semināros, gan kopīgu brošūru veidošanā, gan pieredzes braucienos uz Pleskavas apgabalu, Somiju un Baltkrieviju, radot iespēju uzņēmējiem rast jaunas “nišas”, sadarbības partnerus un iespējas attīstīties.

Apes novada pašvaldības kopējais projekta budžets ir 56 737 EUR, t.sk. Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas finansējums ir 85% jeb 48 226.45 EUR un pašvaldības līdzfinansējums ir 15% jeb 8 510.55 EUR.

Liene Ābolkalne uzsvēra, ka pirmā aktivitāte jau paredzēta šā gada 21.aprīlī, Polvā (Igaunija), savukārt 22.aprīlī plānots apmeklēt arī lielāko lauksaimniecības-lauku izstādi Baltijas valstīs „MAAMESS“ Tartu (Igaunija).

Ikviens uzņēmējs, amatnieks, mājražotājs tiek aicināts iesaistīties un līdzdarboties projekta aktivitātēs. Par visiem jautājumiem un dalību projektā, lūgums sazināties ar Lieni Ābolklani, e-pasts: liene.abolkalne@ape.lv , tālrunis: 26547110

Tikšanās laikā Jurijs Ronimoiss, Teritorijas attīstības nodaļas vadītājs, klātesošos informēja par līdz šim realizētajiem Apes novada domes projektiem, kā arī par plānotajiem darbiem attiecībā uz Lauku ceļu programmu, kuru tuvākajā gada laikā plānots sākt realizēt. J.Ronimoiss aicināja uzņēmējus arī iesaistīties Vidzemes uzņēmēju dienās, kuras norisināsies 19. un 20. maijā Valmierā. Savukārt Astrīda Harju, Apes novada domes priekšsēdētāja, iepazīstināja klātesošos ar jauno uzņēmējdarbības speciālisti – Baibu Vadoni, kura darbu Apes novada domē, Stacijas ielā 2, sāks jau ar šā gada 27.martu un informēs uzņēmējus par aktualitātēm nozarē.

IMG_0053 IMG_0054
IMG_0058  labots

 

Uz veiksmīgu turpmāko sadarbību!

Ilze Ērmane
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Dalīties:
24. marts, 2017, Madara Tjuksa
lveerudeen