12.jūlijā plkst.14:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

19.jūlijā plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

26.jūlijā plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Aizpildi projekta “COOP local” anketu, kas palīdzēs plānot aktivitātes

Print Friendly, PDF & Email

Ja arī Tu esi Apes novada mājražotājs, amatnieks vai mazais uzņēmējs, un vēlies tikt pamanīts, iesaistīts pārrobežu aktivitātēs un saņemt atbalstu savai darbībai, aicinām aizpildīt projekta “COOP local” anketu: http://lingid.ee/COOP-Local

Tas aizņems no Tava laika vien 5 minūtes un veicinās Tavu izaugsmi pārrobežu sadarbībai.

Šī anketa palīdzēs veidot projekta aktivitātes (sanāksmes, apmācības, tirgus un mācību braucienus). Tavas atbildes garantēs, ka projekta aktivitātes nodrošinās Tavas uzņēmējdarbības attīstību, kā arī sadarbību ar jau esošajiem un potenciālajiem partneriem. Mēs sakām, Tev, lielu paldies par laiku, ko veltīsi anketas aizpildīšanai. 

Līdz ar projekta aktivitātēm Igaunijas un Latvijas pierobežas uzņēmēji (no Apes, Smiltenes, Repinas, Vastselīnas, Oravas) tiks iedrošināti uzsākt pārrobežu tirdzniecību un sadarbību, tādējādi palīdzot palielināt arī savus ienākumus.

Vienlaicīgi vēlamies informēt par iespēju dalībai “Tartu Hanzas dienās 2017”, kas notiks no 8.-9.jūlijam. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūdzam pieteikt savu dalību līdz 21.jūnijam, sazinoties ar Apes novada uzņēmējdarbības speciālisti Baibu Vadoni, tel.: 29436225 baiba.vadone@ape.lv.

Dalīties:
13. jūnijs, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs