Saistītie raksti

Meistardarbnīca šokolādes ražotnē „R-CHOCOLATE”.

Print Friendly, PDF & Email

Projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2.jūnijā Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas 44 skolēni devās uz Trikātu, uzņēmumu „R-CHOCOLATE”, lai iepazītos ar šokolādes meistara profesiju, nelielā uzņēmuma darbību, kā arī guva ieskatu uzņēmējdarbībā.

Skolēni uzzināja par strādājošo skaitu uzņēmumā, guva atbildes uz daudziem jautājumiem, piemēram, kāpēc uzņēmums neatver savus veikalus, kāpēc uzņēmumā ir tikai roku darbs. Skolēnus pārsteidza fakts, ka  izejvielas  iepērk no Spānijas, kaut arī tas ir dārgāk, taču šokolāde ir kvalitatīvāka, kas ir viens no uzņēmuma konkurētspējas galvenajiem nosacījumiem.

Ar lielu interesi un aizrautību katrs dalībnieks izgatavoja vienu šokolādi ar savu dizainu.

Meistardarbnīcas apmeklējums pierādīja, ka veiksmīgi konkurēt darba tirgū var arī mazs uzņēmums, kura ražotā produkcija tiek pieprasīta arī ārpus Latvijas robežām.

Ieva Zariņa
Ojāra vācieša Gaujienas pamatskolas direktore 
Dalīties:
27. jūnijs, 2017, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs