26.10. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde 09.11. plkst.13:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

Saistītie raksti

Projekta „Sveika, Latvija!” noslēgums

 

 21.jūnijā 21 jaunietis un 6 skolotāji no Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas devās uz projekta „Sveika, Latvija! „noslēguma pasākumu Rīgā, lai atkal tiktos ar draugiem no ASV un Austrālijas. Pasākumā piedalījās arī jaunieši no Alsungas vidusskolas.

 Vispirms apmeklējām ASV vēstniecību, kur jauniešus iepazīstināja ar NATO darbību, tā mērķiem un uzdevumiem.

 Visemocionālākā bija tikšanās ar valsts prezidentu Raimondu Vējoni un prezidenta kundzi Ivetu Vējoni. Prezidents sveica projekta dalībniekus un atbildēja uz jauniešu jautājumiem. Pēc kopīgas fotografēšanās ar prezidentu un prezidenta kundzi skolēni devās ekskursijā pa prezidenta pili.

 Visas trīs jauniešu grupas nolika ziedus pie Brīvības pieminekļa. Rīgas Valsts tehnikumā turpinājās sadraudzības vakars ar latviešu tautas dejām un rotaļām.

 Paldies Amerikas latviešu apvienībai, šī projekta koordinatorei Latvijā Anitai Ozolai, Gaujienas pamatskolas skolotājām, skolēniem un vecākiem, kuri atbalstīja šo projektu.

Ieva Zariņa
Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas direktore

 

29. jūnijs, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs