Saistītie raksti

Uzsāk ceļojumu profesiju pasaulē

Print Friendly, PDF & Email

29.maijā Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas 1.un 2.klases skolēni devās aizraujošā ceļojumā vārda tiešā un pārnestā nozīmē. Visparastākais maršruta autobuss aizveda bērnus uz plašo profesiju pasauli.

Tā kā lielākā daļa skolēnu ar satiksmes autobusu brauca pirmo reizi dzīvē, tad interesants bija jau autobusa šofera stāstījums par sava darba specifiku: par autobusu maršrutiem, biļešu pārdošanu, precizitāti, kas nepieciešama darbā, atbildību, prasmi sarunāties ar pasažieriem, iespējām veikt reisus ārpus Latvijas robežām.

Alūksnē bērni apmeklēja Alūksnes muzeju un dabas muzeju “Vides labirints”. Muzeja gide bērniem pastāstīja, cik daudz jāzina, lai varētu visiem pastāstīt par muzeja eksponātiem, kā šo informāciju palīdz iegūt vēsturnieki un arheologi. Savukārt dabas muzeja īpašnieks Aldis Verners bērnus iepazīstināja ar biologa, ģeologa, vides pētnieka, ornitologa un tulka profesijām.

Līvija Karro, Aiva Zaķe
Dalīties:
8. jūnijs, 2017, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs