12.jūlijā plkst.14:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

19.jūlijā plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

26.jūlijā plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Apes novada uzņēmēji, mazie un lielie ražotāji, mājražotāji, saimnieciskās darbības veicēji un citi aktīvie, darbīgie ļaudis mūsu novadā

Print Friendly, PDF & Email

 

Aicinām Apes pilsētas svētku ietvaros veidot mūsu novada darbīgo un radošo cilvēku tirgus placi, kur mēs iepazīstinātu gan savus novada iedzīvotājus, gan pilsētas viesus ar vietējo uzņēmēju, mājražotāju, individuālā darba veicēju produkciju.

Mēs varam prezentēt sevi un savu uzņēmumu vai ražotni, parādot savu produkciju, tas var būt – siera ritulis, ceptas piparkūkas, maizes klaips, dabīgās sulas pudele, vai austs paklājs, koka kubls, mājas vīns vai medus, kartupeļu pankūkas vai kartupeļi, varbūt tepat blakus kāds glezno vai rada bioloģiskus produktus, varbūt kāds maketē, vai remontē, metina, vai veido radošās darbnīcas.

Šāda kopīga sevis izcelšana saulītē, mums katram radīs kādu jaunu ideju, ko īstenot, vai atvērs ceļu sadarbībai. 

Lūdzu atsaukties visus, kuri ir gatavi piedalīties un piedāvāt  savu produkciju  tirgus lustēs Apes pilsētas svētkos.  PAMĒĢINĀSIM!

Gaidu no Jums ziņas līdz šā gada 31.jūlijam uz e pastu: baiba.vadone@ape.lv vai tālruni: 29436225

Esiet  atsaucīgi un Apes novada uzņēmējiem, lauksaimniekiem, mājražotājiem, būs savs  tirgus placis vai telpa Apes pilsētas svētkos!

Baiba Vadone
Apes novada uzņēmējdarbības speciāliste

 

Dalīties:
3. jūlijs, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs