Saistītie raksti

Apes novadā uzsākas projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes novadā” realizācija

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir apstiprinājusi projektu 9.2.4.2/16/I/057 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes novadā”, kura mērķis ir veicināt vietējās sabiedrības fiziskās un garīgās veselības attīstību, sniedzot iespējas visiem Apes novada iedzīvotājiem, piedalīties dažādos organizētos veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumos.

Projekta kopējās izmaksas: EUR 44 905, 00, no tām 85% jeb EUR 38 169.00 ir Eiropas Sociālā fonda finansējums un 15% jeb EUR 6 736.00 ir valsts budžeta finansējums.

Projekta īstenošanas laiks: 2017.gada jūlijs līdz 2019.gada decembris.

Projekta aktivitātes: Projekta ietvaros plānots organizēt virkni dažādus veselības veicināšanas un slimības profilakses pasākumus, tai skaitā visās novada skolās tiks rīkotas informatīvas lekcijas un interaktīvas nodarbības par reproduktīvās veselības, atkarības un ņirgāšanās tēmām, par garīgo veselību un veselīgu uzturu; ikvienam Apes novada iedzīvotājam būs iespēja piedalīties veselības, sporta un aktīvās atpūtas dienās, nūjošanas nodarbībās, tiks organizētas ekskursijas pensijas vecuma iedzīvotājiem, notiks pārgājieni, orientēšanās un riteņbraukšanas pasākumi, organizētas vasaras nometnes bērniem, organizēti izglītojošie pasākumi topošajiem un jaunajiem vecākiem, notiks vingrošana brīvdabā un iekštelpās.

Atbalsta darbības programma: “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei”.

 

Dalīties:
13. jūlijs, 2017, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs