12.jūlijā plkst.14:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

19.jūlijā plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

26.jūlijā plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Ievēl jaunu Apes novada domes priekšsēdētāju

Print Friendly, PDF & Email

 

20.jūlijā notika kārtējā Apes novada domes sēde, kurā Apes novada domes priekšsēdētāja Astrīda Harju deputātus informēja par viņas deputāta pilnvaru nolikšanu uz laiku, kamēr Astrīda Harju pilda 12.Saeimas deputāta pienākums.

Ņemot vērā 5.jūnija Apes novada Balsu skaitīšanas protokolu, nākamā deputāta kandidāte no vēlētāju apvienības “Mēs savam novadam” ir Dina Meistere, kuru Apes novada Vēlēšanu komisija uzaicināja piedalīties 20.jūlija Apes novada domes sēdē.

Sēdes laikā tika vēlēts jauns Apes novada domes priekšsēdētājs, kura amatam tika izvirzīts deputāts Jānis Liberts. Balsošana notika likuma noteiktajā  kārtībā, izmantojot vēlēšanu zīmes. Par Jāņa Liberta kandidatūru nobalsoja visi deviņi deputāti.

Kā jau iepriekš tika informēts, Saeima 22.jūnijā 12.Saeimas deputāta pilnvaras apstiprināja Astrīdai Harju. A.Harju, kura Saeimā ievēlēta no partijas “Vienotība” kandidātu saraksta Vidzemes vēlēšanu apgabalā, par deputāti kļuvusi uz laiku, jo deputāta mandātu uz ministra amata pienākumu pildīšanas laiku 22.jūnijā nolika Arvils Ašeradens. 

 

 

 

Dalīties:
20. jūlijs, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs