12.jūlijā plkst.14:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

19.jūlijā plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

26.jūlijā plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Piedāvājums no Latvijā dibināta ķīniešu uzņēmēju uzņēmuma

Print Friendly, PDF & Email

 

Ķīnas uzņēmēju dibināts uzņēmums SIA “Saulainais zīda ceļš” uzsācis darbu pie internetveikala izveides, ar kura palīdzību Ķīnā varēs iegādāties Latvijā ražotas preces un produktus.  

Lai apzinātu potenciālo preču klāstu, uzņēmēji aicina Latvijas ražotājus sniegt informāciju par produktiem un precēm (veids, apjomi, cenas), kas varētu interesēt internetveikala klientus Ķīnā.

Informācija tiks gaidīta līdz š.g. 1.augustam (e-pasta adrese: saulainaiszidacels@gmail.com), solot reģistrēšanos un iespēju savu uzņēmumu reklamēt Ķīnas tirgū bez maksas.  

Jaundibinātā Ķīnas uzņēmuma īpašnieki šobrīd kā savu mītnes zemi ir izvēlējušies Latviju, tādējādi vēloties attīstīt savu uzņēmējdarbību Latvijā un izmantot savas zināšanas un kontaktus Ķīnā. Šobrīd jau norit darbs pie e-platformas izstrādes.

Projektu plānots īstenot sadarbībā ar partneriem Ķīnā – uzņēmumu “Tonghua Yijiahui Ecommerce Ltd” Dzjiliņas provincē un Ķīnas valsts atbalstu (programmas “The Belt and Road” ietvaros).  Līdz šim līdzīgas aktivitātes veica arī Latvijas investīciju attīstības aģentūra, taču šoreiz iespēja eksportēt uz Ķīnu tiek dota arī mazajiem uzņēmējiem. 

Papildu jautājumiem aicinām sazināties ar Apes novada uzņēmējdarbības speciālistu Baiba Vadone  (baiba.vadone@ape.lv mob.t. 29704455).

Dalīties:
4. jūlijs, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs