12.jūlijā plkst.14:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

19.jūlijā plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

26.jūlijā plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Sabiedrībai nozīmīgu pakalpojumu infrastruktūras izveide Apes Svētā Mateja evaņģēliski luteriskajā draudzē

Print Friendly, PDF & Email

 

Martā draudze saņēma apstiprinājumu no Lauku atbalsta dienesta uzsākt Apes Svētā Mateja evaņģēliski luteriskajā draudzē realizēt  Eiropas Savienības Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) apakšpasākuma “ Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes “ Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” projektā Nr. 2016/AL26/1/A019.22.03/12 izvirzītos mērķus un apgūt projekta kopējo finansējumu 9084,20 Eur apmērā. 

No kopējām izmaksām 90% naudas līdzekļu ir no Eiropas Savienības Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un 10% Apes Svētā Mateja evaņģēliski luteriskās draudzes līdzfinansējums. Pateicoties Apes novada domes 26.04.2017. lēmumam, draudze projekta realizācijai saņēma atbalstu 900.00 Eur.

Projekta mērķis ir Apes Svētā Mateja evaņģēliski luteriskās draudzes jaunās baznīcas telpu labiekārtošana un aprīkošana ar nepieciešamajiem resursiem dažādu aktivitāšu nodrošināšanai. Projekta rezultātā tiks iegādāts aprīkojums dažādiem kristīgiem muzikāliem, izglītojošiem pasākumiem visu vecumu Apes novada iedzīvotājiem telpās un āra apstākļos.

Projekta ietvaros Apes Svētā Mateja evaņģēliski luteriskās draudze iegādājās jaunu inventāru un aprīkojumu, lai nodrošinātu kvalitatīvu kristīgu pasākumu norisi. Tika iegādāts multimediju komplekts, aprīkojuma komplekts pasākumiem, digitālās klavieres,  prožektori, nojume, 10 saliekamie galdi ar soliem, bērnu stūrītim baznīcas telpās – paklājs, krēsliņš un rotaļlietu plaukts. Sadzīves tehnikas komplekts, virtuves piederumu komplekts, ēdienu termoss 20 litri.

Vēl gaidām virtuves iekārtas un  30 konferenču krēslu piegādi, kā arī āra informācijas stenda uzstādīšanu pie baznīcas.

Tādejādi ikviens, kurš atsauksies un apmeklēs draudzes organizētos kristīgos pasākumus, saņems kvalitatīvu organizēšanu un norisi. Pirmie projekta gaitā iegādāto aprīkojumu izbaudīja draudzes locekļi svētdienas dievkalpojumā jūnija beigās un nu jau ari  17. – 19. jūlijā pavadītajās 3 dienās 53 bērni un brīvprātīgie, kuri darbojās Apes Svētā Mateja evaņģēliski luteriskās draudzes Svētdienas skolas  Vasaras nodarbībās.

Zita Uzkliņģe,
Apes Svētā Mateja evaņģēliski luteriskās draudzes padomes locekle

 

Dalīties:
31. jūlijs, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs