19.10. plkst.09:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde 26.10. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde 09.11. plkst.13:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

Saistītie raksti

Apes novada čempionāts pludmales volejbolā

 

Apes novada pludmales volejbola čempionāta 4. posma uzvarētāji Apē- jauniešu grupā trešā vieta komandai “Pimpongisti”Ģirts Džaļilovs, Roberts Minings, otrie- “B13”Artūrs Rainiks, Ralfs Lānets, uzvarētāji apenieši”Zibšņi”Ritvars Repuls, Toms Renards Gailītis. Sievietēm “bronza””LD”Liāna Bāliņa, Diāna Vorohta, “sudrabs” komandai “Elga Putiņa” Elza Elksnīte, Kristiāna Oto, uzvarētājas komanda “Dream team” Ance Ozola, Aleksandra Šahanova.

Vīriešiem trešie komanda”Arkli”Jānis Guoģis, Klāvs Bērziņš, otrā vieta “Rondom”-Raitis Plukšs, Agris Bināns, uzvarētāji gaujienieši Kristaps Bērziņš, Nauris Guoģis.

Kopvērtējumā- trīs posmu ieskaitē ar nemainīgiem sastāviem jauniešu grupā uzvarētāji alūksnieši Artūrs Rainiks, Ralfs Lānets. Vīriešiem šajā vērtējumā balvas par otro vietu Klāvam Bērziņam ar Jāni Guoģi un uzvarētāji Kristaps Bērziņš ar Nauri Guoģi.

 

 

 


Apes novada čempionātā pludmales volejbola 3. posmā Gaujienā.

Uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji- jaunietes- uzvarētājas komanda ”Strīpas”Nadīna  Bērziņa, Ulrika Lība Tetere.

Sievietēm komanda “Alpha” Marta Dzelzskalēja Kalēja, Ance Ozola.

Jauniešiem 3. vietā komanda”Nebūs”no Gaujienas Austris Kalniņš, Uvis Sproģis; 2. vietā “Sīči” Ronalds Kalniņš, Ģirts Harkins. Uzvarētāji- “B13”no Alūksnes Ralfs Lānets, Artūrs Rainiks.

Vīriešiem trešie “Arkli”Jānis Guoģis, Klāvs Bērziņš, otrajā vietā “Reaktors”-Ričards Rihards Bringa, Vladimirs Šavlinskis, bet uzvarētāji “Lemeši”- Kristaps Bērziņš, Nauris Guoģis.

Pēdējais 4. posms Apes novada čempionātā 5. augustā Apē, kad tiks apbalvoti arī labākie posmu kopvērtējumā.

 


Apes novada  pludmales volejbola čempionāta 2. posmā Trapenē piedalījās 8 vīriešu un 6 sieviešu komandas.

Labākās jauniešu konkurencē komanda “Svītras”( Ulrika Lība Tetere, Nadīna Bērziņa)


Zēniem
– otrajā vietā “B13 ( Artūrs Rainiks, Ralfs Lānets).Uzvarētāji “Turbo vāveres”(Deivids Miķelsons, Mikus Gabranovs).


Sievietēm 
3.vietā komanda  “LA”( Liāna Bāliņa, Andžela Zuļķe).“Sudrabs” “LM” (Līva Lārmane, Madara Vorfolamejeva).

Uzvarētājas- komanda “Mirkļa birka”( Kristiāna Oto, Samanta Virse).


Vīriešiem
trešie “Vizlas mafija”( Kristaps Bērziņš, Oskars Draulis). Otrajā vietā “Arkli”( Jānis Guoģis, Klāvs Bērziņš).Labākie šajā posmā “Vienalga”( Uģis Fišers, Rinārs Teters).

Nākamais 3. posms Gaujienā 22. jūlijā.

 

 


Neņemot vērā sliktos laika apstākļus, Apes novada čempionātu pludmales volejbolā Sikšņos, pirmajā posmā uzsāka desmit komandas.

Pirmā posma rezultāti un uzvarētāji. Sieviešu konkurencē labākās komanda “Blondās” Krista Ķelpe un Kristīne Miezīte.

IMG_2437


Jauniešiem
trešajā vietā “DG”(Daniels Auziņš, Ginters Ķelps), otrie “Zibšņi”(Toms Renards Gailītis, Ritvars Repuls), bet uzvarētāji “B13’(Artūrs Rainiks, Ralfs Lānets).

IMG_2441

Vīriešu sacensībā pusfinālos tikās “Radioaktīvie” (Jānis Andrejevs, Ričards Rihards Bringa) ar komandu ”Es nezinu” (Ralfs Kazaks, Edgars Kazaks)- rezultāts par labu”Radioakīviem) 23:21/21: 10.

Otrajā pusfinālā spēlēja pagājušā gada čempioni – komanda no Gaujienas Kristaps Bērziņš, Nauris Guoģis pret “Kaimiņiem’(Reinis Kazaks, Anrijs Palejs)- uzvar čempioni ar rezultātu- 21:13/21:17. Un tā cīņā par  trešo vietu Reinis ar Anriju pieveic Ralfu ar Edgaru- 22:20/21:17.

IMG_2443

Par “Zelta”medaļām izvērtās ļoti spraiga spēle, kurā lai noskaidrotu uzvarētāju bija nepieciešams trešais sets, un tajā veiksmīgāki bija gaujienieši Kristaps ar Nauri- viņi arī posma uzvarētāji- 23:21/10:21/15:13.  “Sudrabs” Jānim ar Ričardu Rihardu.

Otrais novada posms notiks Trapenē 1. jūlijā.

Juris Ozoliņas
Apes novada sporta darba organizators

 

21. jūlijs, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs