12.jūlijā plkst.14:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

19.jūlijā plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

26.jūlijā plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Trapenes parkā uz jautru pasākumu ielūdza “Bormaņmuižas Anna”

Print Friendly, PDF & Email

22.jūlijā Trapenes parkā visus uz jautru pasākumu ielūdza “Bormaņmuižas Anna”.

Šogad pirmo gadu svinējām Annas jeb Saimnieču dienu. Vairākas saimnieces bija pacentušās un sējušas sieru, sviedušas medu, vārījušas zupu, cepušas pankūkas un dažādus našķus. Bija vēl šis tas, ko klātesošie varēja iegādāties par simboliskām naudiņām.

Paldies mīļās saimnieces par Jūsu devumu šajā pasākumā. Ceru, ka nākošgad arī būsiet atsaucīgas un piedalīsieties ar savu ieguldījumu.

Paldies visiem, kas izspēlēja šo tirgus atmosfēru – Līnai un Alfrēdam (Inga un Intars Kazaki), Bormaņmuižas Annai (Santa Briede), Joskem (Josifs Petjukēvičs), feinajām čigānietēm (Līga Semjonova un Auce Java), kā arī muzikālai apvienībai “Atmoda” (vadītāja Ina Java).  Ar savām pārdomām par dzīvi dalījās Edīte Kārkliņa, Jautrību ieviesa atrakcijas, kuras vadīja Liene Tomiņa- Bambule.

Paldies skatītājiem, kuri bija kuplā skaitā. Gaidīsim Jūs nākošgad un svinēsim kopā Annas jeb Saimnieču dienu.

 

Svetlana Spalviņa
Trapenes kultūras nama vadītāja
Dalīties:
25. jūlijs, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs