12.jūlijā plkst.14:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

19.jūlijā plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

26.jūlijā plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Dabas aizsardzības pārvalde aicina velo ceļojumā

Print Friendly, PDF & Email

 

Turpinot iepazīt dabas un kultūras vērtības aizsargājamo ainavu apvidū “Veclaicene”’, Dabas aizsardzības pārvalde aicina 8. oktobrī piedalīties  velobraucienā. Brauciena sākums  paredzēts Ziemeru pagastā pie ceļa Alūksne – Lucka tilta pār Vaidavu. Maršrutā iekļauta Jaunlaicenes muiža, Grūbes dolomītu atsegums un citi apskates objekti. Tālāk brauciens vedīs pa mazāk zināmiem ceļiem uz Veco Kornetu lielceļu, pa to dosimies gar mototrasi  līdz Apei.  Apmēram 25 km garā velobrauciena noslēgums paredzēts atpūtas vietā  Apē  Vaidavas krastā pie Raganu klintīm.
 
 
Dalīties:
28. septembris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs