12.jūlijā plkst.14:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

19.jūlijā plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

26.jūlijā plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā olimpiskā diena

Print Friendly, PDF & Email

 

Piektdien, 22. septembrī Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā, kā arī daudzviet citur Latvijā un pasaulē mēs visi sportojām par godu Olimpiskajai Dienai 2017!

Mums šis pasākums sākās 9:30 no rīta ar aktīvu iesildīšanos zālē, pildot visiem piedāvāto vingrojumu kompleksu no interneta. Mēs kopā  lēcām, stiepāmies, locījāmies, vingrojām, lai gatavotos stafetēm, kuras notiks skolas pagalmā. Pirmie tās uzsāka 1. līdz 4.klašu skolēni, bet tikmēr pārējie no 5. līdz 9. klasei, piedalījās mazā olimpiskā skrējienā. Tad  arī paši ieņēma savas vietas stafetē.

Stafetē bija 6 dažādi šķēršļi, lai skrējiens viscaur būtu interesants. Kā tas būs jāveic, to mums parādīja skolēnu pašpārvaldes zēni. Visi skolēni un skolotājas kopīgi tos izdarījām, sajutāmies kā olimpiskā komanda – draudzīga, saliedēta, sportiska.

Liels paldies skolotājai Dagnijai Pakalnei un Sarmītei Bauskai, kā arī pašpārvaldes sportistiem, kas šo pasākumu sagatavoja un īstenoja! Katrs saņēmām diplomu un hanteles par piedalīšanos Olimpiskajā dienā.  Saglabāsim mūsu skolā sportisko sparu un draudzības garu! Dzīvosim un atpūtīsimies veselīgi un aktīvi!

 

Vairāk foto šeit un šeit

Rinalds Kigitovičš
skolēnu pašpārvaldes žurnālists
Dalīties:
28. septembris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs