Saistītie raksti

Piesakies mācību braucienam uz dārzeņu, augļu un ogu ražošanas/pārstrādes uzņēmumiem Igaunijā

Print Friendly, PDF & Email

 

Projekta “COOP local” ietvaros aicinām Apes novada mazos uzņēmējus, kuri nodarbojas ar dārzeņu, augļu un ogu ražošanu vai pārstrādi piedalīties Igaunijas partneru organizētā mācību braucienā, kas notiks no 12. līdz 13.oktobrim, uz dārzeņu, augļu un ogu ražošanas/pārstrādes uzņēmumiem Igaunijā, kas atrodas  Rouges, Veru, Meremē un Repinas pašvaldībās.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūdzam pieteikt savu dalību līdz 4.oktobrim, sazinoties ar Apes novada uzņēmējdarbības speciālisti Baibu Vadoni, tel.: 29436225 baiba.vadone@ape.lv vai projektu vadītāju Daigu Bojāri, tel. tel. 64307213 vai mob.tel.28690844, e-pasts: daiga.bojare@ape.lv

 

 

Dalīties:
21. septembris, 2017, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs