12.jūlijā plkst.14:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

19.jūlijā plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

26.jūlijā plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Ceļš pie grāmatas – grūts, bet skaists

Print Friendly, PDF & Email

 

Ir vērtības, kas nenoveco cauri laikiem. 21.gadsimts – laiks, kad savu uzvaras gājienu iet mobilie telefoni, datori un citas tehnoloģijas, atstumjot maliņā grāmatu. Bet grāmata jau tāds pats informācijas avots vien ir, tikai mīļāks, tuvāks, kas grib cilvēkam iegulties plaukstās un neuzkrītoši pačukstēt – paņem un izlasi mani, nenožēlosi!

Lai veicinātu skolēnu lasītprasmi, tuvinātu tos grāmatai, Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā trīs nedēļu garumā tika rīkota akcija „Aklais randiņš ar grāmatu”. Skolēni atnesa uz skolu savu interesantāko grāmatu, iesaiņotu necaurspīdīgā papīrā,  ar pievienotu „vizītkarti” – kādu iedvesmojošu citātu vai rosinošu teikumu par šo grāmatu, kas rosinātu citu lasītāju to izvēlēties, uzticoties savām izjūtām, doties savdabīgā ceļojumā – aklajā randiņā ar grāmatu.

Akcija sākās 12.septembrī un turpinājās līdz 1.oktobrim. Pamazām vien latviešu valodas kabinetā pildījās grāmatu galds – skaistos, oriģinālos noformējumos ar ceļavārdiem, kas bija viens par otru interesantāki, intrigu glabājoši. Akcijā iesaistījās gan skolēni, gan skolotāji un skolas darbinieki. Uz randiņu ieradās 27 grāmatas, kas 3.oktobrī aizceļoja uz savām jaunajām mājām – pie jaunajiem lasītājiem, kas to izvēlējās saukt par savu.

Paldies visiem interesentiem, kas piedalījās šai pasākumā! Lai jums jauka lasīšana un prieks par savu jauniegūto draugu – grāmatu!

Ilze Zilbere 
Skolotāja 
Dalīties:
4. oktobris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs