12.jūlijā plkst.14:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

19.jūlijā plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

26.jūlijā plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Eiropas sporta nedēļas aktivitātes Gaujienā

Print Friendly, PDF & Email

 

Eiropas sporta nedēļas ietvaros otrdien aktīvi sportoja bērnudārza “Taurenītis“ bērni un audzinātājas. Tika izpildīti iesildīšanās vingrinājumi, futbola soda sitieni, futbola boulings, šķēršļu josla, ripinātas un veltas riepas, kā arī notika dažādas citas aktivitātes. Audzinātājas bija parūpējušās pat par medaļām un balvām, ko noslēgumā saņēma visi mazie sportotāji.

Ceturtdien uz stadiona notika futbola vakars. Ieradās ap 20 sportot gribētāji. Tika izpildīti iesildīšanās vingrinājumi. Izveidojām 3 komandas, kas savstarpēji izspēlēja divu apļu turnīru. Noslēgumā komandas izpildīja soda sitienus.Uzvarēja draudzība!

Piektdienas pēcpusdienā tika organizēts velobrauciens apkārt Zvārtavas ezeram, lai Mežu dienu ietvaros iepazītu biotopus un vērstu uzmanību uz projekta  „PAŠVALDĪBU LABIE DARBI PARKOS LATVIJAS 100-GADEI” rezultātiem. Sākums pie Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas Gaujienas muižas parkā, lielo koku iepazīšana.  Pirmā pieturvieta parkā pie Zvārtavas pils, brauciens caur ozolu aleju. Otrā pietura pie Apes novada robežas, Ziemeļgaujas parkveida pļavu iepazīšana, trešā pie Zvārtavas ezera atpūtas vietas, priežu audze, kur iestiprinājāmies ar līdz paņemtajiem kārumiem. Ceturtā pietura pie Mācītājmājas,  dižkoku pētīšana un tad atgriešanās Gaujienas Muižas ansamblī.

Kopā nobraukti ap 12 kilometri un apskatītas rudens ainavas Zvārtavas ezera apkārtnē.

 

Raivis Kalniņš
Gaujienas pagasta sporta organizators
Dalīties:
6. oktobris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs