12.jūlijā plkst.14:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

19.jūlijā plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

26.jūlijā plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Gaujienas internātpamatskola aktīvi sporto

Print Friendly, PDF & Email

No 25.septembra līdz 28.septembrim Gaujienas internātpamatskolā notika dažādi pasākumi Eiropas sporta nedēļas ietvaros: rudens kross skolā, futbola sacensības novadā, draudzības spēles futbolā ar kaimiņu skolu Gaujienas pamatskolas skolēniem.


28.septembrī – mūsu skolas zēni un viena meitene piedalījās Apes un Alūksnes novadu skolu sacensībās futbolā C grupām.


22.septembrī visā Latvijā norisinājās olimpiskā diena-Vingro svaigā gaisā.

Mūsu skola piedalās šajā pasākumā katru gadu. Visi skolēni un skolotāji rītu sākām ar vingrošanu skolas priekšā. Vingrojumu kompleksu izpildījām vairākas reizes, turpinājām sportot visas dienas garumā. MĒS TO IZDARĪJĀM!


14.septembrī notika Apes un Alūksnes novadu skolu sacensības futbolā, kur piedalījās arī mūsu skolas zēni.

Prieks par mūsu skolas lielāko zēnu panākumiem. Godam nopelnīta 3.vieta un pašiem liels gandarījums par paveikto.

Paldies puišiem-vārtsargam Mārtiņam Žūkuram, spēlētājiem- Jānim un Kristeram Lubāniem, Arnoldam Boikovam, Sandim Sviķim, Leonam Putnanovam, Danielam Kalējam, Edijam Lurinam.

Vislielākais paldies par puišu sagatavošanu sporta skolotājai Rutai Graudiņai.


Mūsu pirmās medaļas šajā mācību gadā ieguvām- starptautiskajās sporta spēlēs bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām “Mēs varam”. Spēles notika 9. un 10.septembrī Valmierā. Mūsu skola šajās sporta spēlēs piedalās jau astoto reizi, jo šeit iegūstam daudz labu emociju un protams draugus.

Dalīties:
2. oktobris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs