12.jūlijā plkst.14:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

19.jūlijā plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

26.jūlijā plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Kopā būšana un laba darba paveikšana!

Print Friendly, PDF & Email

 

27. septembris Trapenes sākumskolas skolēniem bija īpašs, jo kopīgi ar vecākiem devāmies lasīt kartupeļus pie vietējā zemnieka Valda Liepiņa, kurš par šo labo darbu mūsu skolu nodrošina ar pārtikas kartupeļiem visa mācību gada garumā.

Katru septembri mēs dodamies lasīt kartupeļus, bet šis gads bija īpašs ar to, ka mums pievienojās vecāki. Tas bija nepieciešams tādēļ, ka skolā esam palikuši tikai mazo klašu bērni. Lai skolēnus nenomocītu, tad aicinājām palīgos vecākus. Mēs (skolas darbinieki) esam ļoti priecīgi un gandarīti par vecāku atsaucību, jo uz kartupeļu talku kopā bija atnākuši 18 vecāki un vecvecāki. Sakām ļoti lielu paldies viņiem, jo kartupeļu tīrums ātri vien tika nolasīts!

Mēs ar prieku dodamies palīgos zemniekam Valdim Liepiņam, jo saimnieki vienmēr ir ļoti laipni un zin, ko bērniem gribas. Vienmēr tiekam kārtīgi sacienāti ar visādiem gardumiem!

Ja nākošajā gadā tiksim aicināti kartupeļu talkā, noteikti neatteiksim! Būsim klāt! Noteikti ņemsim līdzi arī vecākus, jo bez viņiem mums būtu klājies švaki! Vēlreiz sakām viņiem milzīgu paldies!

 

Liene Tomiņa-Bambule
skolotāja

 

 

Dalīties:
3. oktobris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs