12.jūlijā plkst.14:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

19.jūlijā plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

26.jūlijā plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Notiks lauku taktiskais vingrinājums “Mazais Namejs 2017”

Print Friendly, PDF & Email

 

 

No 23. līdz 29. oktobrim Dagdas un Alūksnes apkārtnē notiks lauka taktiskais vingrinājums “Mazais Namejs 2017”. Lauka taktisko vingrinājumu organizē Zemessardzes 3. Latgales brigāde, un tā mērķis ir trenēt bataljona kaujas grupas apakšvienību prasmes aizkavēšanas un aizsardzības operāciju veikšanā, paaugstinot brigādes vienību sagatavotības līmeni, kā arī pilnveidojot apakšvienību personālsastāva sadarbību un reaģēšanas spējas.

Lauka taktiskajā vingrinājumā “Mazais Namejs 2017” piedalīsies ap 1000 dalībnieku – zemessargi un karavīri no visiem Zemessardzes 3. Latgales brigādes bataljoniem, rezerves karavīri, Nacionālo bruņoto spēku Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes karavīri, zemessargi un karavīri no Lietuvas un Igaunijas, kā arī Valsts robežsardzes un Valsts policijas pārstāvji.

 

Iedzīvotāju ievērībai!

Mācību laikā no 23. līdz 29. oktobrim notiks militārā transporta kolonnu pārvietošanās pa galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem Alūksnes un Dagdas novada apkārtnē.

Nacionālie bruņotie spēki atvainojas par sagādātajām neērtībām, lūdz ar izpratni izturēties pret iespējamajiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kā arī lūdz ievērot satiksmes regulētāju norādījumus.

Informāciju sagatavoja:
dižkareive Ruta Surovcova
Zemessardzes 3. Latgales brigādes
Civilmilitārās sadarbības speciāliste
Tālrunis: 26192444
E-pasts: ruta.surovcova@mil.lv
Dalīties:
16. oktobris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs