12.jūlijā plkst.14:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

19.jūlijā plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

26.jūlijā plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Orientēšanās sacensības “Siguldas rudens”

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Svētdien, 1. oktobrī, noslēdzās šī gada Latvijas kausa orientēšanās sportā priekšpēdējās sacensības – “Siguldas Rudens 2017”. Līgatnes novada „Ratniekos” uz starta līnijas vidējā distancē stājās 350 dalībnieki. 

“Siguldas Rudens” šogad svinēja savas norises 45.gadu. Tās ir vienas no retajām orientēšanās sacensībām Latvijā, kur distancē dalībnieki dodas ar kopējo startu.

Teicami starti Gaujienas sportistiem :

Dubultuzvara V12 grupā Kristeram Lārmanim un Uvim Sproģim

1.vieta V14 grupā Austrim Kalniņam
3.vieta V40 grupā Raivim Kalniņam

Labu pieredzi S10 grupā ieguva Marta Kalniņa. Skrienot uz pēdējo kontrolpunktu apjukums taciņu labirintos un pazaudēta cīņa par 1.vietu.

Vairāk informācijas – organizatoru mājas lapā. Sacensību aizsācēji ir Maruta un Māris Mitrevici, bet pēdējos piecus gadus sacensības rīko biedrība “A2” sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās federāciju un Siguldas novada domes atbalstu.

Latvijas kausa izcīņa ir Latvijas Orientēšanās federācijas organizēts orientēšanās sacensību seriāls, kas 2017. gadā sastāv no 16 posmiem un notiek no aprīļa līdz oktobrim. Sacensību kopvērtējumā tiek noskaidroti Latvijas kausa ieguvēji 34 vecuma un meistarības grupās.

Nākamais Latvijas kausa izcīņas posms notiks 8. oktobrī. Tas būs Latvijas čempionāts orientēšanās maratonā, kas notiks Krustpils novadā.

Raivis Kalniņš
Sporta organizators Gaujienā

 

Dalīties:
6. oktobris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs