12.jūlijā plkst.14:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

19.jūlijā plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

26.jūlijā plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Orientēšanās skrējiena ziņas

Print Friendly, PDF & Email

 

Svētdien, 8. oktobrī, Krustpils novada Variešu pagasta Katlēros aizvadīts pēdējais Latvijas kausa izcīņas posms un Latvijas čempionāts orientēšanās sportā šosezon – čempionāts orientēšanās maratonā jeb pagarinātajā distancē.

Šīs meistarsacīkstes orientieristiem, kā ierasts, bija sezonas lielākais izturības un prasmju pārbaudījums, jo jāmēro bija ļoti garas distances. Orientēšanās maratonam izvēlētais apvidus bija ar labu skrienamību – galvenokārt skujkoku mežs, kas mijās ar dažāda vecuma jaunaudzēm un izcirtumiem, tāpēc nodrošināja ļoti dinamiskas sacensības. 

Vīriešu elites grupā 23,9 kilometrus garajā distancē cīņu sāka 12 dalībnieki, to skaitā arī gaujienietis Jānis Kūms, kas divus gadus pēc kārtas bija Latvijas čempions tieši maratona distancē. Šoreiz uzvarēja grudzālietis A. Pauliņš. Jānim 6.vieta, no Artūra atpaliekot 1 min un 42 sekundes.

Par Latvijas čempionu V14 grupā kļuva Austris Kalniņš, bet bija neapmierināts ar slikto distances plānojumu, kas neļāva atrauties no konkurentiem un pacīnīties par uzvaru Latvijas kausa kopvērtējumā.

Rezultāti:

4.vieta S45 grupā Līgai Vabulniecei
5.vieta V12 grupā Kristerim Lārmanim (19 sekundes līdz 1.vietai) no 33 dalībniekiem
6.vieta V50 grupā Mārim Vabulniekam
12.vieta V12 grupā Uvim Sproģim
15.vieta S12 Martai Kalniņai no 29 dalībniecēm
29.vieta V12 grupā Ģirtam Harkinam

Raivis Kalniņš
Gaujienas sporta organizators 

 

 

Dalīties:
12. oktobris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs