12.12. plkst.16:00 Dzīvokļu komisjas sēde, Gaujienas pagasta pārvaldes telpās

Saistītie raksti

Piedalies LTRK Vidzemes nodaļas organizētajā seminārā

Print Friendly, PDF & Email

 

Seminārs Valmierā “KĀDAS BIZNESA VADĪBAS SISTĒMAS (ERP) IR PIEEJAMAS LATVIJĀ UN, KO ŅEMT VĒRĀ TĀS IEVIEŠOT?”

Uzņēmumi, kuri vēlas attīstīties un pilnveidoties, uzlabo procesus un ievieš dažādas IT sistēmas to automatizācijai. Biežākā izvēle krīt uz biznesa vadības (Enterprise Resource Planning – ERP) sistēmām. Tomēr jāņem vērā, ka Latvijā šādas sistēmas ir diezgan daudz un to izvēle un arī ieviešana ir diezgan sarežģīts process, kas lielākajā gadījumā projektu neizdodas kā plānots.

Kas tad īsti ir ERP sistēmas? Kā neapmaldīties plašajā piedāvājumu klāstā un izvēlēties savām prasībām atbilstošāko platformu, sistēmu un piegādātājus? Kas ir svarīgākās lietas, kuras ir jāņem vērā ieviešot sistēmu, lai ieviešana izdotos?

SEMINĀRA PROGRAMMA:

 1. daļa

 • Kas tad īsti ir biznesa vadības sistēma?
 • Latvijā pieejamās biznesa vadības sistēmas un to galvenās atšķirības
 • Sistēmu ieviešanas soļi un metodes
 • Vai esmu gatavs biznesa vadības sistēmas ieviešanai?

      2. daļa

 • Izstrādāt sistēmu pašiem “no nulles” vai izvēlēties gatavu?

 • Kā izvēlēties atbilstošāko piegādātāju vai izstrādātāju?

 • Vēsturiskie dati – pārnest no vecās sistēmas vai nē?

 • Integrācijas ar citām sistēmām

 • Darbinieku iesaiste un apmācības

 • Sistēmas palaišana

 • Sistēma ieviesta – ko darīt tālāk?

 

EKSPERTS:
Arturs Gedvillo – 15 gadu pieredze darbā ar biznesa vadības sistēmām (ERP). Sertifikāti dažādās projektu vadības metodoloģijās, kā arī biznesa vadības sistēmu izstrādē un funkcionalitātē. 15 gadu laikā ir uzkrāta pieredze gan piegādātāja, gan klienta pusē, strādājot gan kā sistēmu izstrādātājam, gan arhitektam, gan projektu vadītājam.

Artūrs ir piedalījies kā vietēja mēroga nelielos projektos, tā arī starptautiskos, simtiem lietotāju lielos, projektos vairākas pasaules valstīs. Projektu ietvaros ir uzskrāta pieredze ražošanā, noliktavu pārbaldībā, mazumtirdzniecībā, loģistikā u.c. biznesa jomās.

Pašlaik Artūrs darbojas kā neatkarīgs eksperts biznesa vadību sistēmu projektu vadībā un ieviešanā.

NORISES LAIKS: plkst. 14:00-17:00

DALĪBAS MAKSA:

 • LTRK biedriem: 8,00 + PVN /personai
 • Uzņēmumiem, kuri nav LTRK biedri: 15,00 eur + PVN / personai

REĢISTRĒŠANĀS:

Dalīties:
18. oktobris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs