19.04.plkst.18:00 Apvienotā Apes novada domes, Smiltenes novada domes un Raunas novada domes sēde

21.04.plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

29.04.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Piesakies projekta “COOP local” aktivitātēm

Print Friendly, PDF & Email

Projekta “COOP local” ietvaros aicinām Apes novada mazos uzņēmējus, kuri nodarbojas ar dārzeņu, augļu un ogu ražošanu vai pārstrādi piedalīties Igaunijas partneru organizētā mācību braucienā, kas notiks no 12. līdz 13.oktobrim, uz dārzeņu, augļu un ogu ražošanas/pārstrādes uzņēmumiem Igaunijā, kas atrodas  Rouges, Veru, Meremē un Repinas pašvaldībās. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūdzam pieteikt savu dalību uz mācību braucienu līdz 4.oktobrim.

Aicinām Apes novada amatniekus pieteikties dalībai Lindoras gadatirgū 28.oktobrī, un vienlaicīgi dalībai 2 dienu kontaktu veidošanas pasākumā Setomaa, kas notiks no 28.-29.oktobrim. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūdzam pieteikt savu dalību tirgum un kontaktu veidošanas pasākumam līdz 18.oktobrim. Vienlaicīgi informējam, ka uzņēmējiem, kuri līdz šim nav bijuši Lindoras gadatirgū ir iespējams pieteikties dalībai iepazīšanās tūrē uz Lindoras gadatirgu. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūdzam pieteikt savu dalību iepazīšanās tūrei līdz 18.oktobrim.

Informējam, ka Apes novada uzņēmējiem, kuri nodarbojas ar piena un gaļas ražošanu un pārstrādi ir iespējams pieteikties uz apmācībām, kas norisināsies Setomaa no 7. līdz 8. novembrim. Apmācību tēma – mārketings un reklāma. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūdzam pieteikt savu dalību apmācībām līdz 20.oktobrim.

Aicinām Apes novada uzņēmējus, mājražotājus, amatniekus pieteikties mācību braucienam uz Pečoriem un Pleskavu, Krievijas Republikā, kas norisināsies no 22.-23.novembrim. Vienlaicīgi informējam, ka visas izmaksas, kas saistītas ar braucienu tiks apmaksātas no projekta līdzekļiem, izņemot vīzas un apdrošināšanu, kas būs jāsedz no saviem līdzekļiem. Tā kā vietu skaits ir ierobežots  un, lai varam palīdzēt sakārtot ar vīzām saistītos jautājumus, lūgums interesentiem savlaicīgi dot ziņu un pieteikt savu dalību līdz 16.oktobrim.

Lai pieteiktu savu dalību un iegūtu sīkāku informāciju, lūdzam sazināties ar Apes novada uzņēmējdarbības speciālisti Baibu Vadoni, tel.: 29436225 baiba.vadone@ape.lv vai projektu vadītāju Daigu Bojāri, tel. tel. 64307213 vai mob.tel.28690844, e-pasts: daiga.bojare@ape.lv

Dalīties:
5. oktobris, 2017, Madara Tjuksa
lveerudeen