25.10. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

7.- 9. klašu skolēni piedalās konkursā “Par latviešiem lepni…”

Print Friendly, PDF & Email

 

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas skolēni Liāna Gailīte, Ance Grauda, Līga Zaķe un Rauls Vīksna 22. novembrī piedalījās konkursā “Par latviešiem lepni…”, kas norisinājās Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā. Konkursa mērķis bija paplašināt skolēnu redzesloku par latviešu literatūru un kultūru, veicinot patriotisko audzināšanu.

Skolēniem bija uzdots arī mājas darbs – parūpēties par savas komandas atpazīstamības, atšķirības zīmēm, nosaukumu un iepazīstināšanu ar komandu, kā arī skolēniem bija jāizveido prezentācija par kādu latviešu literātu un viņa ieguldījumu latviešu kultūrā. Mūsu skolas skolēni veidoja prezentāciju par savas dzimtās pilsētas rakstnieci – Elīnu Zālīti.

Kad mājas darbs bija prezentēts, tad skolēni tika sadalīti jauktās komandās. Uzdevumi bija ļoti interesanti un radoši, piemēram, rakstnieks meklē darbu, ekslibri, akrostihs, mēmais šovs, darbu ekranizācija.

Konkursā piedalījās 8 skolēnu komandas. Četras komandas bija no Alūksnes ģimnāzijas, viena no Viļakas ģimnāzijas, Malienas pamatskolas, Jaunannas mūzikas un mākslas pamatskolas un Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas.

Jaukto komandu konkursā komanda “Cerību tauriņi” ieguva 3. vietu, kuru pārstāvēja  arī mūsu skolas skolēns Rauls Vīksna. Līgai, Ancei un Liānai – atzinība.

Sarmīte Apine
Skolotāja 
Dalīties:
24. novembris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs