14.12. plkst.13:00 Sociālo jautājumu komitejas sēde

21.12. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

28.12. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Latvijas valsts svētku koncerts Trapenē

17.novembrī Trapenes kultūras namā notika Latvijas valsts svētku koncerts “Dzimtene – mūzika mūžīgā” ar kultūras nama amatiermākslas kolektīvu līdzdalību.

Koncerts sākās ar Valsts himnu un pārvaldes vadītājas uzrunu Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā. Arī šogad, izrādot cieņu darbīgajiem ļaudīm, atzinīgi vārdi un Apes novada pašvaldības Atzinības raksts par radošumu muzikālajā darbā popularizējot Trapenes vārdu novadā un Latvijā tika pasniegts Inai JAVAI.

Tūlīt sekoja arī amatiermākslas kolektīvu priekšnesumi. Īpašu vēsmu koncertā ienesa Virešu tautisko deju kolektīva “Virši” dejotāji. Viņi baudīja savas dejas minūtes skaļu applausu pavadībā.

Jāteic uzreiz, ka jauku svētku sajūtu koncerts radīja jau no ienākšanas zālē līdz pat pēdējam akordam un aplausiem, ar kuriem neskopojās skatītāji.Pēc svinīgā sarīkojuma ļaudis nesteidza izklīst. Izskatījās, ka daudzi dalījās iespaidos par priekšnesumiem, kas lieliski iekļāvās pārdomāti veidotajā koncertprogrammā. Paldies visiem par radīto svētku noskaņu.

Skatītāju vārdā Īrisa Popoviča

22. novembris, 2017, Madara Jakobsone