23.11. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Brīvības rogainings un Pašvaldību kausa izcīņa rogainingā

Lāčplēša dienā – 11. novembrī, Kolkā – vietā, kur satiekas jūra un cilvēki, notika jau otrais Brīvības rogainings un Pašvaldību kausa izcīņa rogainingā.

Slīteres rezervāta vigas un kangari, Baltijas jūras un Rīgas jūras līča krasti, lībiešu zili balti zaļā karoga krāsas un viesmīlīgie cilvēki, kaijas un kuģi jūrā – tik daudz nebijušu iespaidu. Ieguvēji bija visi – gan tie, kas cīnījās par labāko rezultātu, gan tie, kas baudīja apkārtni.

“Brīvības rogaininga 2017” piedāvātajās Tautas, 4 un 6 stundu distancēs startēja 538 dalībnieki. Atsevišķā ieskaitē tika vērtētas pašvaldību darbinieku komandas, kas cīnījās par pašvaldību kausu rogainingā. Ieskaitē tika vērtētas katras pašvaldības 3 labākās komandas. Apes novada pašvaldība uz Kolku bija devusies ar 4 pašvaldības darbinieku komandām. Pašvaldību 4 stundu ieskaitē kopā startēja 43 komandas ar vairāk kā 110 dalībniekiem.

Pašvaldību komandu vērtējumā uzvarēja Apes novada 1. komanda, kurā startēja Māris Vabulnieks un Raivis Kalniņš, noskrieti ap 31 km.

11.vietā Apes novada 2. komanda, kurā startēja Līga Vabulniece un Guntis Podnieks, noskrieti ap 23 km.

12.vietā Apes novada 3. komanda, kurā startēja Viesturs Dandens un Normunds Prazņicāns, noskrieti ap 23 km.

14.vietā Apes novada 4. komanda, kurā startēja Sanita Sproģe un Andris Rubins, noskrieti ap 24 km.

Pašvaldību komandu kopvērtējumā Apes novadam 3.vieta.

Jāpiemin, ka 1.vietu ieņēmušais Kocēnu novads bija piesaistījis pat Latvijas izlases dalībnieci un 2. vietu ieņēmušā Jaunpiebalgas novada komandās startēja pašvaldībā nestrādājuši dalībnieki.
Paldies visiem pašvaldības darbiniekiem, kas devās tālajā ceļā uz Kolku aizstāvēt sava novada vārdu un pierādīt sev un citiem, cik mēs esam stipri!

Paldies visiem, kas mūs atbalstīja un deva iespēju startēt šajā skaistajā Latvijas apvidū un “Brīvības rogainingā 2017”!
Foto meistara  Ģirta Freija fiksētie foto mirkļi no “Brīvības rogainings 2017” ir apskatāmi COK Silva facebook.com. lapā

Raivis Kalniņš
Gaujienas sporta organizators