Saistītie raksti

Foto orientēšanās pa Gaujienas skaistākajām vietām

Print Friendly, PDF & Email

 

29.oktobrī, jau ceturto gadu rudenī, notika foto orientēšanās sacensības pa Gaujienas skaistākajām vietām. Dalību sacensībām pieteica 12 komandas: 7 ģimeņu un 5 bērnu un jauniešu komandas, kopskaitā ar 33 dalībniekiem.

Katra komanda saņēma orientēšanās lapu ar 30 objektu foto no dažādām Gaujienas vietām. 2 stundu laikā, pēc iespējas vairāk, šie objekti bija jāatrod un pie katra no tiem jānofotogrāfējās. Ja par kāda objekta atrašanās vietu bija šaubas, dalībnieki organizatoriem varēja uzdod uzvedinošus jautājumus, lai uz tiem var saņemt atbildi “jā” vai “nē”.

2 stundās visus objektus atrada komanda “Brālēni” ( Uvis un Kristers), iegūstot 1.vietu bērnu un jauniešu grupā, 2.vietā komanda “JDA” (Jēkabs, Daniels, Austris), 3.vietā komanda “Kas tad tas par nosaukumu?”( Karīna un Ģirts). Pēc atrasto objektu skaita un pavadītā laika distancē – 4. vieta komandai “Sešacainie ciklopi” ( Marta, Miks un Emīls) un 5.vieta komandai “Nosaukums” ( Jūlija, Bella, Žanete un Megija).

Ģimeņu grupā 1.- 3.vietu dalīja komandas “Pārgauja” ( Ilva, Artis un Dzintars), “Čupakabra” (Zinta, Zita, Emīls un Karīna) un “La@Ri” ( Laura, Ritvars un Ričards), nopelnīto soda punktu pēc par pārtērēto laiku, visām komandām kopvērtējumā 23 punkti. 4./5. vietā, ar vienādu punktu skaitu, ierindojās komanda “TI” (Tomass un Ilze) un “Annikes komanda” ( Annike, Igeta un Edmunds), 6.vietā komanda “C vitamīni” ( Arta un Solvita). Specbalvu saņēma ģimenes komanda “Druvas” ( Ineta un Gints), noteiktajā laikā viņi bija atraduši 28 objektus. Pasākuma noslēgumā starp dalībniekiem tika izlozētas 5 pārsteiguma balvas. Sacensību jaunākajam dalībniekam bija 2 gadi, bet vecākajam dalībniekam 57 gadi. Šīs sacensības notika Eiropas Sociālā fonda projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes novadā” ietvaros.

Dzerot tēju un cienājoties ar cepumiem, dalībnieki dalījās gūtajos iespaidos par objektu atrašanu un piedzīvoto sacensībās. Kā atzina dalībnieki, izvēlētie objekti bijuši interesanti un savdabīgi. Paldies visiem par sportiski aktīvi un pozitīvi pavadīto svētdienu!

Vairāk foto

Eiropas Sociālā fonda projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/057 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes novadā”
Sanita Sproģe
Gaujienas Info centra vadītāja

 

 

Dalīties:
1. novembris, 2017, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs