25.10. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Gaujienas tautas namam -65

Print Friendly, PDF & Email

1952.gadā Gaujienā lielā pašdarbnieku saime atrod savas pastāvīgas mājas, vienā no Gaujienas muižas ēkām – Špricmājā, kur radoši veidot dažādas kultūras aktivitātes.

Ēka, kurā atrodas Gaujienas tautas nams, ir viena no lielākajām 19.gs. Barona fon Vulfa muižas ansambļa ēkām, kas ir Valsts nozīmes arhitektūras piemineklis un ar savu kultūrvēsturisko nozīmi Gaujienā kalpo jau vairāk nekā 179 gadus. Muižas ļaužu dzīvojamā ēka celta 1838. gadā, vēlāk tautā saukta par „Špricmāju”, tagad ”Pilskalni”.

Gaujienas tautas nama 65 gadu jubileju “Mūsu nams”, atzīmēsim 4. koncertos decembrī. Katrā koncertā būs pieaicināti kolektīvu draugi un viesi.

3.decembrī 1.koncertā – kamerkoris  “Gaujiena”
10.decembrī 2. koncerts  –   senioru kolektīvi ”Sinda” un ’’Lainva’’, amatierteātris “Kaķu nams”, līnijdeju kolektīvs “Stand up.
17.decembrī 3.koncertā   bērnu un jauniešu kolektīvi “Sīči”, “Kastanītis”  un solisti.
Jubilejas noslēgumā 23.decembrī – piedalīsies sieviešu un vīru vokālie ansambļi un viesmākslinieku Trio “Mediante” koncertu „Ziemas ceļa idille”.

Mēs, Gaujienas tautas nama amatierkolektīvu saime, Jūs visus un arī tevi, ielūdzam uz svētkiem “Mūsu nams”. Vislielākā dāvana būs Jūsu klātbūtne, smaidi un sirsnīgie aplausi  – mums svētku dalībniekiem, rīkotājiem.

Laima Poševa
Gaujienas tautas nama vadītāja
Dalīties:
24. novembris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs