12.12. plkst.16:00 Dzīvokļu komisjas sēde, Gaujienas pagasta pārvaldes telpās

Saistītie raksti

Izdotas grāmatas “Gribu būt māmiņa” “Gribu būt tētis”

Print Friendly, PDF & Email

 

Iznākusi grāmata “Gribu būt tētis”. Ar šo projektu ir iecerēts izglītot Latvijas novadu iedzīvotājus par mātes un tēva veselību ceļā uz bērna piedzimšanu. Projekta galvenais mērķis ir uzlabot Latvijas demogrāfisko situāciju, panākot zīdaiņu mirstības samazināšanos, kas Latvijā ir viena no augstākajām Eiropas Savienībā. Grāmata “Gribu būt tētis” tiek izdota Roche Akadēmijas sociālās atbildības projekta „Izglābsim 100 bērnus” ietvaros.

Iepriekš tika izdota grāmata “Gribu būt māmiņa”, kurā tika sniegti padomi sievietēm veselīgas grūtniecības nodrošināšanai. Grāmata “Gribu būt tētis” ir šīs iniciatīvas turpinājums un aicinājums arī tētiem uzņemties atbildību par savu veselību, no kā ir atkarīga grūtniecības iestāšanās un veselīga mazuļa attīstība.

Dalīties:
13. novembris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs