12.12. plkst.16:00 Dzīvokļu komisjas sēde, Gaujienas pagasta pārvaldes telpās

Saistītie raksti

Lauku ielā 1, Apē notiek divu pludmales volejbola laukumu ar smilts segumu un žoga izbūve

Print Friendly, PDF & Email

 

Apes Jauniešu klubs “Sliedes” realizē projektu Nr. 16-07-AL26-A019.2202-000007 “Brīvdabas daudzfunkcionāla sporta laukuma izveide Apē”, kura ietvaros tiek turpināta sporta laukuma labiekārtošana, kur blakus BMX trasītei, trenažieriem top pludmales volejbola laukuma ierīkošana.

Katra pludmales volejbola laukuma izmērs būs 16 x 8 metri, bet kopā apbūves laukums divu pludmales volejbola laukumu vajadzībām ir 768 m2 (32×24 metri).

Ap tiem no visām pusēm tiks izbūvēts 3 metrus augsts žogs. Šobrīd ir pabeigti volejbola laukumu seguma sagatavošanas darbi – noņemts esošais zemes slānis, ieklātas smiltis, iebetonēti žoga stabi, bet tuvākajā laikā tiks uzstādīts žogs.

Divu volejbola laukumu izveides darbus veic SIA “ACK būve”.

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 15 000.00 eiro, tai skaitā Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējums sastāda 13 500.00 eiro.

Liene Ābolkalne
Teritorijas attīstības nodaļas vadītāja vietniece
Dalīties:
10. novembris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs