12.12. plkst.16:00 Dzīvokļu komisjas sēde, Gaujienas pagasta pārvaldes telpās

Saistītie raksti

Notiks praktisks seminārs ogu un augļu audzētājiem un pārstrādātājiem

Print Friendly, PDF & Email

 

Apes novadā no 7.-8. decembrim norisināsies praktiskais seminārs ogu un augļu audzētājiem un pārstrādātājiem.

Pasākuma ietvaros, divu dienu laikā uzstāsies gan igauņu lektori no kooperatīva “Seto dārzi” un Eko produktus ražojošā uzņēmuma “Loodusvagi LLC”, gan viesosimies uzņēmuma   “Very berry” cehā, kur tiksimies ar īpašnieci Gundegu Sauškinu, gan dosimies uz bioloģisko saimniecību “Vējiņi” Alsviķos. Vienlaicīgi būs iespēja satikt un veidot kontaktus ar Repinas, Vastselīnas, Setomā  un Smiltenes novada uzņēmējiem.

Aicinām Apes novada ogu un augļu audzētājus un pārstrādātājus pieteikties semināram līdz 1.decembrim, sazinoties ar Apes novada uzņēmējdarbības speciālisti Baibu Vadoni, tel.: 29436225 baiba.vadone@ape.lv vai projektu vadītāju Daigu Bojāri, tel. 64307213 vai mob.tel.28690844, e-pasts: daiga.bojare@ape.lv. Vietu skaits ierobežots.

Praktiskais seminārs tiek organizēts Igaunijas – Latvijas pārrobežu projekta Nr. Est-Lat14 “COOP Local” (“Pārrobežu sadarbības veicināšana vietējiem pārtikas produktu ražotājiem un amatniekiem pierobežā”) ietvaros.
Dalīties:
24. novembris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs