19.04.plkst.18:00 Apvienotā Apes novada domes, Smiltenes novada domes un Raunas novada domes sēde

21.04.plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

29.04.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Reģistrējies konferencei par Zaļo ceļu attīstību

Print Friendly, PDF & Email

 

22. novembrī, Alūksnē, mākslas skolas telpās (O. Vācieša ielā 2) tiek organizēts Igaunijas -Latvijas programmas projekta “Zaļais dzelzceļš” (Green Railway) tematiskais darba seminārs “Kā attīstīt Zaļo dzelzceļu lauku teritorijās?” (“How to develop Greenway in rural areas?”)

Seminārs tiek organizēts ar mērķi sniegt plašāku informāciju par “Zaļā dzelzceļa” maršruta iespējām uzņēmējdarbības sektorā. Īpaša uzmanība tiks pievērsta iespējām un problēmām ar ko varētu saskarties pakalpojumu sniedzēji.   Ar Eiropas Zaļo dzelzceļa tīkla attīstību un pieredzē dalīsies Eiropas Zaļo Ceļu asociācijas direktore Mercedes Munoz.

Aicinām pieteikties semināram šeit

Programma (177 KB, pdf)

Alise Plaude,
Vidzemes Tūrisma asociācijas biroja vadītāja,
Projekta Green Railways sabiedrisko attiecību speciāliste,
E-pasts: info@vidzeme.com, Tālr. +371 20220072

 

Dalīties:
6. novembris, 2017, Madara Tjuksa
lveerudeen