12.12. plkst.16:00 Dzīvokļu komisjas sēde, Gaujienas pagasta pārvaldes telpās

Saistītie raksti

Sākas pieteikšanās lielākajām skolu slidošanas sacensībām “Ledus Gladiatori”

Print Friendly, PDF & Email

 

Vidzemes Olimpiskais centrs izsludina pieteikšanos lielāko skolu slidošanas sacensību “Ledus Gladiatori” 7. sezonai. Tradicionāli sacensības norisināsies piecās klašu grupās (4.-8.). Pieteikumu iesniegšanas gala termiņš ir 30. novembris.

Skolu slidošanas sacensības “Ledus Gladiatori” katru sezonu pulcē ap 1000 dalībniekus no Vidzemes reģiona izglītības iestādēm un ir lielākās šāda veida sacensības Latvijā. “Ledus Gladiatori” mērķis ir ne tikai noskaidrot ātrākās klašu komandas, bet arī dot iespēju bērniem apgūt slidošanas pamatus. Katra komanda pirms finālsacensībām aizvada trīs treniņus, kuros Vidzemes Olimpiskā centra slidošanas instruktori palīdz apgūt “Ledus Gladiatori” šķēršļu trases un slidošanas tehnikas elementus. Ar vērtīgām balvām visai klasei tiek apbalvotas visas klašu komandas un pedagogi, kā arī atraktīvākie karsēji, atbalstītāji, kuri ir piedalījušies “Ledus Gladiatori”.

Pieteikuma anketas, nolikums un cita informācija pieejama mājaslapā http://www.voc.lv, sadaļā “Ledus Gladiatori”. Papildus informācijai zvanīt: +371 29878192 (Jolanta Dukure).

Nolikums|

Pieteikuma anketa

Informāciju sagatavoja:
Lelde Bukovska
+371 28247515
Dalīties:
2. novembris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs