25.10. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Horizonta 33.sezonas noslēgums

Print Friendly, PDF & Email

 

OK Alūksne/Ape rīkotā orientēšanās sacensību “Horizonts” 33.sezona noslēgusies. Tā norisinājās otrdienās no aprīļa līdz septembrim. 2017.gada sezonā notika 14.kārtas.

Noslēguma pasākums notika 25.novembrī Alūksnē viesu mājā “Jaunsētas”. Pirms pasākuma bija iespēja piedalīties telpu orientēšanās sacensībās E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā.

Šo gadu garumā sacensības daudziem ir bijušas kā aktīvs un savdabīgs brīvā laika pavadīšanas veids, kad pēc darba, mācībām skolā, vai daudzveidojot savas fiziskās aktivitātes, dalībnieki dodas kādā no daudzajām orientēšanās distancēm, bet tos, kas meklē jaunus izaicinājumus un vēlas realizēt jaunas apņemšanās, var izmēģināt savus spēkus un iesaistīties šajā sporta veidā.

Aktīvi “Horizonta” sacensību dalībnieki bija Gaujienas, Apes un arī Sikšņu orientēšanās entuziasti. Sarēķinot iegūtos punktus un apmeklēto kārtu skaitu, kopvērtējumu veidoja 8 (astoņu), bet ne mazāk kā 6 (sešu) kārtu punktu summa vienā grupā.

Rezultāti:

VH – Normunds Prazņicāns – 3.vieta

V35 – Raivis Kalniņš – 1.vieta; Māris Vabulnieks – 2.vieta; Guntis Podnieks – 4.vieta

V55 – Viesturs Dandens – 1.vieta

V16 – Austris Kalniņš – 1.vieta

V14 – Austris Kalniņš – 2.vieta; Ginters Ķelps – 3.vieta

V12 – Uvis Sproģis – 1.vieta; Kristers Lārmanis – 2.vieta; Daniels Auziņš – 3.vieta

V10 – Tomass Gustavs Celenbergs – 2.vieta

SB – Krista Ķelpa – 6.vieta

S45 – Līga Vabulniece – 1.vieta; Sanita Sproģe – 3.vieta; Ilze Dāve – 4.vieta

S55 – Ineta Riepniece – 2.vieta

S12 – Jūlija Katrīna Celenberga – 1.vieta

S10 – Marta Kalniņa – 1.vieta

Sezonas orientēšanās sacensības notika dažādās vietās, kur dalībniekiem bija jāveic interesantas, reizēm gana, sarežģītas distances. Visas kārtas apmeklējuši Raivis, Normunds, Viesturs, Māris, Austris, Uvis, Kristers, Marta un Sanita.

Vairāk foto


Apkopoja Sanita Sproģe

Gaujienas Info centra vadītāja
Dalīties:
5. decembris, 2017, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs