Saistītie raksti

Kozuliņu ģimene kopā ar Valsts prezidentu pie Rīgas pils iededz Ziemassvētku egli

Print Friendly, PDF & Email

 

5. decembrī Apes novada gaismu uz Rīgu veda Kozuliņu ģimene, kur Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi 

IvetuVējoni kopā ar 20 aktīvām un kuplām Latvijas ģimenēm pie Rīgas pils iededza Ziemassvētku egli.

Kozuliņu ģimenē, mamma Irina un tētis Uģis, aug četri braši dēli, kuri šogad, 4. maijā, ar mīlestību par savu zemi Latviju, stādīja simtgades ozolu Apes centrā. Kozuliņu ģimene nebaidās palikt, dzīvot un saimniekot laukos un ir ar apbrīnojamu neatlaidību, mīlestību pret saviem bērniem un mūsu zemi. Apes novada dome lepojas ar Kozuliņu ģimeni.

Rīgas pils Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā piedalījās pēc Valsts prezidenta aicinājuma Latvijas Pašvaldību savienības nominētas 20 ģimenes – Kozuliņu ģimene no Apes novada, Kubiļu ģimene no Līgatnes novada, Aumeisteru ģimene no Valkas novada, Strodu ģimene no Varakļānu novada, Barkānu ģimene no Skrīveru novada, Fabriku ģimene no Vecumnieku novada, Laizānu ģimene Tērvetes novada, Midegu ģimene no Jēkabpils, Zigneru ģimene no Alsungas novada, Guntas Gerules un Alda Roņa ģimene no Durbes novada, Kluču ģimene no Dundagas novada, Pujātu ģimene no Aizputes novada, Vēsmas Irbes un Jāņa Puidīša ģimene no Alojas novada, Soldatovu ģimene no Olaines novadam kā arī Miķelsonu ģimene no Engures novada, Ceimeru ģimene no Lielvārdes novada, Smirnovu ģimene no Rēzeknes, Ķirsonu ģimene no Balvu novada, Veras Ševčukas   ģimene no Preiļu novada un Stremjanovu ģimene no Aglonas novada. Visas daudzbērnu ģimenes vieno arī aktīva iesaistīšanās savu novadu un pilsētu sabiedriskajā dzīvē.

Ilze Ērmane
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Dalīties:
7. decembris, 2017, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs